"Milan" ir "Palermo" sužaidė lygiosiomis © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos lygoje įvyko likusios aštuonerios 14 turo rungtynės. Svarbias pergales iškovojo "Fiorentina", "Chievo", "Sampdoria" bei "Torino", tuo tarpu "Milan" ir "Palermo" vėl nuvylė savo gerbėjus nesugebėję iškovoti pergalės.

"Milan" atkakliose rungtynėse svečiuose prieš "Cagliari" ekipą sužaidė lygiosiomis 2-2.

Pagrindinis rungtynių veiksmas prasidėjo antrąjame kėlinyje. 48 minutę Alberto Gilardino gavo perdavimą iš komandos draugo Yoanno Gourcuffo ir galva išvedė savo komandą į priekį, nors "Cagliari" žaidėjai ir skundėsi teisėjui dėl nuošalės perdavimo metu. Tačiau vos už 6 minučių šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. "Milan" gynėjas Kakha Kaladze savo komandos baudos aikštelėje prasižengė prieš varžovą Davidą Suazo, teisėjas skyrė 11 metrų baudinį ir pargriautasis puolėjas pats sėkmingai šį realizavo, taip išlygindamas rezultatą.

Už dešimties minučių svečių reikalai dar labiau pablogėjo. Davidas Suazo prasiveržė pro veteraną Paolo Maldini ir smūgiavo į vartus. Nors vartininkas ir atmušė kamuolį, šis atšoko pas kitą "Cagliari" žaidėją Andrea Capone ir šis smūgiu galva persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Tačiau ši persvara išsilaikė neilgai, kadangi vos už 5 minučių "Milan" puolėjas Marco Borriello smūgiu ore išlygino rezultatą.

Visgi po kelių minučių "Milan" susikomplikavo savo padėti, kuomet Andrea Pirlo iš galo pargriovė varžovą ir teisėjas italui parodė raudoną kortelę.

"Fiorentina" iškovojo svarbią pergalę, namuose įveikę "Lazio" klubą rezultatu 1-0. Pergalę Florencijos klubui atnešė Luca Toni įvartis. Rezultatyviausias praeito sezono žaidėjas 15 minutę galingu smūgiu pelnė vienintelį šių rungtynių įvartį.

69 minutę "Lazio" turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, kai Stephenas Makinwa po Tommasi Rocchi perdavimo atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau jo smūgį fantastiškai atsaugojo varžovų vartininkas Sebastianas Frey.

"Palermo" nesugebėjo iškovoti pergalės jau trečiose rungtynėse iš eilės, svečiuose 0-0 sužaidę su "Parma" ekipa. Sicilijos klubas per trejas pastarąsias rungtynes "Serie A" iškovojo vos tašką ir nuo lyderių "Inter" jau atsilieka aštuoniais taškais.

Victoras Obinna dar kartą sužibėjo, o jo komanda "Chievo" iškovojo netikėtą pergalę 2-0 svečiuose prieš nesėkmingą laikotarpį išgyvenantį Tomo Danilevičiaus "Livorno".

Nigerietis V.Obinna šiose runtynėse įmušė abu įvarčius. 70 minutę "Livorno" saugas Antonio Filippini prarado kamuolį ir šį perėmęs V.Obinna pribėgo su juo iki vartų ir nuginklavo varžovų vartų sargą. Dar viena grubi "Livorno" gynybinė klaida 78 minutę leido V.Obinnai pelnyti antrajį įvartį. Alessandro Grandoni nesugebėjo išmušti kamuolio iš savo baudos aikštelės, o vartininkas Marco Amelia išbėgo iš vartų, o prie kamuolio atsidūrusiam V.Obinnai teliko įmušti kamuolį į tuščius vartus. Lietuvis T.Danilevičius aikštėje pasirodė 74 minutę.

"Torino" klubas atšventė savo 100 metų jubiliejų namie įveikdamas "Empoli" komandą 1-0.

Visgi "Empoli" žaidėjai gali jaustis nuskriausti teisėjo. 57 rungtynių minutę Francesco Marianini smūgiavo galva į vartus ir kamuolį paskutinę akimirką nuo vartų linijos išmušė varžovas Simone Barone. Teisėjas neįskaitė įvarčio, tačiau pakartojimuose aiškiai matosi kad kamuolys kirto vartų liniją.

Šeimininkai įvartį įmušti sugebėjo tik pačioje rungtynių pabaigoje. Gianluca Comotto paleido galingą smūgį nuo baudos aikštelės prieigų ir kamuolys atsidūrė varžovų vartuose.

"Sampdoria" nutraukė nesėkmingą rungtynių išvykose seriją, įveikę "Messina" klubą 2-0. Genujos ekipos gretose pasižymėjo Danielis Franceschini ir Fabio Quagliarella, tuo tarpu "Messina" rungtynes baigė dešimtyje, kadangi 85 minutę raudoną kortelę gavo Marco Zanchi.

"Udinese", žaidusi namie, turėjo kiekybinę persvarą prieš varžovus beveik visą antrajį kėlinį, tačiau nesugebėjo laimėti prieš "Reggina" komandą rungtynėse, kurios baigėsi 1-1.

"Reggina" pirmavo po Rolando Bianchi įvarčio 35 minutę, tačiau prasidėjus antrajam kėliniui liko dešimtyje, kadangi raudoną kortelę gavo šios ekipos žaidėjas Maurizio Lanzaro. Tuo pasinaudoję šeiminkai 69 minutę išlygino rezultatą dėka Vincenzo Iaquintos įvarčio, tačiau pergalingo įvarčio įmušti nesugebėjo.

Paskutinėse šio turo rugntynėse "Ascoli" ekipa namuose sužaidė lygiosiomis 2-2 su "Catania" ekipa. Nors po dviejų Sašos Bjelanovičiaus įvarčių šeiminikai pirmavo 2-0, "Catania" antrajame kėlinyje sugebėjo pelnyti du įvarčius ir iškovoti lygiąsias.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00216" 2 - 2 "%c00062"
48` [0 - 1] Alberto Gilardino
53` [1 - 1] David Suazo (11m)
65` [2 - 1] Andrea Capone
70` [2 - 2] Marco Borriello

75` iš aikštės išvarytas Andrea Pirlo ("Milan")

"%c00143" 1 - 0 "%c00019"
15` [1 - 0] Luca Toni

"%c00029" 0 - 0 "%c00200"

"%c00213" 0 - 2 "%c00068"
70` [0 - 1] Victor Obinna
78` [0 - 2] Victor Obinna

"%c00251" 1 - 0 "%c00085"
88` [1 - 0] Gianluca Comotto

"%c00214" 0 - 2 "%c00070"
20` [0 - 1] Daniele Franceschini
90` [0 - 2] Fabio Quagliarella

85` iš aikštės išvarytas Marco Zanchi ("Messina")

"%c00063" 1 - 1 "%c00081"
35` [0 - 1] Rolando Bianchi
69` [1 - 1] Vincenzo Iaquinta

55` iš aikštės išvarytas Maurizio Lanzaro

"%c00262" 2 - 2 "%c00318"
12` [1 - 0] Saša Bjelanovič
39` [2 - 0] Saša Bjelanovič
53` [2 - 1] Lorenzo Stovini
79` [2 - 2] Gionathan Spinesi