"Milan" Italijoje kyla aukštyn, "Juventus" suklupo © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos XI turo rungtynės.

Dramatišką pergalę iškovojo dviejų įvarčių deficitą panaikinęs "Napoli" klubas, išvykoje pelnytai 3-2 įveikęs Turino "Juventus".

Davido Trezeguet įvartis 35 mačo minutę bei tikslus Sebastiano Giovinco smūgis antrojo kėlinio pradžioje lyg ir turėjo lemti nugalėtoją, tačiau svečiai iš Neapolio nepasidavė ir atsitiesė.

Iš pradžių, 59 minutę, skirtumą sušvelnino Marekas Hamsikas, o dar po kelių akimirkų pusiausvyrą atstatė Jesusas Datolo.

Tikslaus septintojo Hamsiko smūgio šį sezoną pakako tam, kad "Napoli" laimėtų svarbias rungtynes ir bent trumpam pakiltų į penktą vietą turnyrinėje lentelėje.

Įdomu tai, jog vadovaujami naujojo trenerio Walterio Mazzarri Neapolio futbolininkai per pastaruosius keturis mačus surinko daugiau taškų, nei per septynis pirmuosius, kuriose prie komandos vairo dar stovėjo Roberto Donadoni.

"Juventus" kol kas išliko antroje vietoje, bet nuo lyderio Milano "Inter", kuris turo dvikovą žais rytoj, atsilieka keturiais taškais.

Į ketvirtą poziciją pakilo atsigaunanti "Milan" ekipa, savų žiūrovų akivaizdoje 2-0 įveikusi sėkmingai sezoną pradėjusią "Parma" komandą.

Vienuolikėms tai buvo trečias mačas per šešias dienas, todėl futbolininkai rodė aiškius nuovargio požymius. Visgi Marco Borriello įvarčiai leido klubui su geromis nuotaikomis ruošis antradienio Čempionų lygos rungtynėms su Madrido "Real".

"Milan" 2 - 0 "Parma"
12' [1 - 0] Marco Borriello
90' [2 - 0] Marco Borriello

Turino "Juventus" 2 - 3 "Napoli"
35' [1 - 0] David Trezeguet
54' [2 - 0] Sebastian Giovinco
59' [2 - 1] Marek Hamsik
65' [2 - 2] Jesus Datolo
82' [2 - 3] Marek Hamsik

90' iš aikštės pašalintas Amauri ("Juventus")