"Milan" įveikė "Cagliari", "Chievo" privertė pasiduoti "Palermo"

Šį vakarą prasidėjo 28-asis Italijos čempionato turas, o stadionuose susirinkę sirgaliai išvydo dvejas rungtynes.

Ankstesnėje vakaro dvikovoje Veronos "Chievo" namuose minimalia persvara palaužė "Palermo" komandą. Mačo didvyriu tapo 36-ąją minutę pasižymėjęs Alberto Paloschi. Tiesa, tas pats puolėjas antrajame kėlinyje nerealizavo 11 metrų baudinio.

Iškovoti trys taškai leido "Chievo" bent iki rytojaus pakilti į keturioliktąją turnyrinės lentelės vietą, o vienuoliktoje pozicijoje esantis "Palermo" po visų dvikovų gali nukristi trimis žemyn.

Kitame susitikime "Milan" futbolininkai "San Siro" stadione po atkaklios kovos privertė pasiduoti iškritimo zonoje esančią "Cagliari" vienuolikę.

Šį sezoną buksuojančiai Filippo Inzaghi kariaunai pergalę padovanojo įvartį pelnęs Philippe Mexesas bei dubliu pasižymėjęs Jeremy Menezas. Varžovų gretose vienintelis tiksliu smūgiu pasižymėjo Diego Fariasas. Verta paminėti, kad Menezas dar ir atliko rezultatyvų perdavimą komandos draugui.

"Madų sostinės" ekipa laikinai kyla į septintąją poziciją, o "Cagliari" nuo išlikimą garantuojančios septintosios vietos toliau skiria keturi taškai.

"Chievo" 1 - 0 "Palermo"
[1-0] 36' Alberto Paloschi
62' Alberto Paloschi ("Chievo") nerealizavo 11 metrų baudinio
86' Siniša Andelkovič ("Palermo") pašalintas iš aikštės

"Milan" 3 - 1 "Cagliari:
[1-0] 21' Jeremy Menez
[1-1] 47' Diego Farias
[2-1] 49' Philippe Mexes
[3-1] 78' Jeremy Menez (iš 11 metrų baudinio)

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>