"Milan" nepasinaudojo proga įsiveržti į priekį Italijoje © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos septynerios rungtynės.

Proga po ilgos pertraukos aplenkti lyderį Milano "Inter" nepasinaudojo "Milan" klubas, namie sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su "Napoli".

Šis rezultatas reiškė, kad Jose Mourinho auklėtiniai likus žaisti 9 turams išsaugojo trapų vieno taško pranašumą.

Svečiai netgi pirmavo po to, kai 13 minutę kuriozišką įvartį pelnė Hugo Campagnaro - Ezequielis Lavezzi išvengė nuošalės, įsiveržė į baudos aikštelę ir iš dešiniojo krašto perdavė kamuolį Campagnaro, kuris iš 12 metrų pasiuntė jį į neginamus vartus, mat vartininkas Christianas Abbiati susidūrė su gynėju Massimo Oddo ir liko ant žolės.

Netrukus aikštę dėl traumos paliko vienas "Milan" lyderių Alexandre Pato, bet 26 minutę buvo atstatyta pusiausvyra - po 30-ąjį gimtadienį švenčiančio Ronaldinho perdavimo kamuolį į tinklą galva pasiuntė veteranas Filippo Inzaghi.

Per likusį laiką progų turėjo abi komandos, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

"Bari" 1 - 1 "Parma"
36' [0 - 1] Damiano Zenoni
85' [1 - 1] Andrea Masiello

"Milan" 1 - 1 "Napoli"
13' [0 - 1] Hugo Campagnaro
26' [1 - 1] Filippo Inzaghi

Bergamo "Atalanta" 3 - 0 "Livorno"
13' [1 - 0] Simone Padoin
50' [2 - 0] Ernesto Chevanton
54' [3 - 0] Adriano Ferreira Pinto

"Cagliari" 0 - 2 Romos "Lazio"
4' [0 - 1] Tommaso Rocchi
37' [1 - 1] Sergio Floccari

Veronos "Chievo" 1 - 1 "Catania"
64' [1 - 0] Sergio Pellisier
74' [1 - 1] Maximiliano Lopez (iš 11 metrų baudinio)

"Siena" 1 - 0 "Bologna"
10' [1 - 0] Mracelo Larrondo

Genujos "Sampdoria" 1 - 0 Turino "Juventus"
77' [1 - 0] Antonio Cassano