"Milan" padidino persvarą prieš "Juve" iki  11-os taškų © Eurofootball.lt
Sužaistos dvejos "Serie-A" šeštadienio rungtynės. Lyderis "Milan" toliau žengia nesustabdomas, ir šįkart jam nesugebėjo pasipriešinti "Parma", o "Juventus" išvykoje kontroversiškai vos išvengė pralaimėjimo prieš "Udinese".


"%c00062" - "%c00029" 3 - 1
%p01099 34', 52', %p01111 65' , %p00394 82'

Jau antrą minutę "Parma" įmušė, tačiau buvo užfiksuota Gilardino pražanga prieš vartininką Dida, nors pakartojimai rodė, kad teisėjas galėjo ir klysti.

Milan ypač aktyviai pradėjo reikštis kraštuose, kur
Cafu ir Pancaro siuntė daug perdavimų į baudos aikštelę.

Rungtynės po truputį įsismagino, ir 34 minutę po Pancaro perdavimo Tomassonas išvedė savo komanda i priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje brazilas Kaka ėmėsi iniciatyvos ir tai davė rezultatą, kai jo perdavimas pasiekė Tomassoną, kuris pasiuntė kamuolį į vartus.

Tomassonas galėjo įmušti ir savo trečią įvartį, bet sužaidė nesavanaudiškai ir leido savo puolimo partneriui Shevchenko pasižymėti.

Tačiau Parma nepasidavė ir likus 8 minutėms Gilardino įmušė garbės ivartį.

"%c00038" - "%c00063" 0 - 0

Pirmajame kėlinyje dominavo "Juve", keletą progų turėjo Maresca ir Nedvedas, tačiau jiems niekaip nesisekė jų išnaudoti.

Kelinio pabaigoje Ferrara baudos aikštelėje pargriovė Jorgenseną, bet teisėjas leido žaisti toliau.

54 minute "Udinese" turėjo geriausią progą rungtynėse, kai po Felipės smūgio Buffonas savo ispūdinga reakcija išgelbėjo komandą.

Paskutinę rungtynių minutę teisėjas Tiziano Pieri vėl nesiryžo skirti 11 metrų baudinio prieš "Juve", ir rungtynės baigėsi be ivarčių.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...