"Milan" po baudinių serijos keliauja į "Coppa Italia" finalą, kur susitiks su "Juventus" (VIDEO)

Italijos taurės finale susitiks principiniai varžovai – Turino „Juventus“ ir „Milan“ futbolininkai. „Juventus“ du kartą 1:0 įveikė „Atalanta“, o „Milan“ ekipai prireikė 11 metrų baudinių serijos, kad palaužtų „Lazio“ ir iškovotų bilietą į finalą.

„Milan“ ir „Lazio“ ekipų susirėmime, viskas sprendėsi antrose rungtynėse, kadangi pirmasis mačas pasibaigė 0:0.

Nė viena komanda nelepino žiūrovų pavojingomis progomis, tačiau jau 36-ąją minutę pasižymėti progą turėjo Ciro Immobile, tačiau jo žemą smūgį puikiai atrėmė Gianluigi Donnarumma.

Antrajame kėlinyje šansą susikūrė „Milan“ ekipa, kai Davide‘as Calabria smūgiavo į Thomaso Starkosha vartus, tačius vartininkas žaidė užtikrintai ir rezultatas nepasikeitė. O jau po 4 minučių, 60-ąją minutę, Giacomo Bonaventura sukūrė gerą progą Hakanui Calhanoglu, kuris turėjo puikią progą įmušti įvartį, tačiau jo kamuolys praskriejo šalia virpsto.

O jau pratęsimo metu 118-ąją minutę „Milan“ ekipa privalėjo įmušti. Po idealios kontraatakos Nikola Kaliničius liko vienas prieš vartininką, tačiau smūgiavo per stipriai, išvaistė idealią progą, o komandos buvo priverstos mušti 11 metrų baudinius.

Abiejų komandų vartininkai baudinių serijoje atrodė labai užtikrintai ir iš pirmų 3 smūgių, abudu atrėmė po du. Tačiau tada pasipylė vienas po kito tikslūs smūgiai. Komandoms prireikė net septintosios serijos, o joje viskas ir paaiškėjo. Luizas Felipe Ramosas smūgiavo kur kas per stipriai ir jo smūgis skriejo virš vartų. Tuo pasinaudojo „Milan“ gynėjas Alessio Romagnoli, po kurio smūgio „Milan“ šventė pergalė.

Tuo metu „Juventus“ dar kartą 1:0 (2:0 bendru rezultatu) įveikė „Atalanta“ ir užtikrintai žengė į „Coppa Italia“ finalą.

Jau pirmame kėlinyje matėsi, kad „Juventus“ nesiruošia žaisti atviro futbolo bei per pirmas 45 minutes kamuolį kontroliavo tik 39% laiko.

Tiesa, nors „Atalanta“ ekipa kontroliavo rungtynių tempą, jiems pavyko vos kartą smūgiuoti į vartų plotą. „Juventus“ taip pat turėjo tokią progą, tačiau Mario Mandžukičiaus smūgis nebuvo pakankamai pavojingas.

Antrajame kėlinyje tarp komandų galėjo atsirasti lygybė, tačiau 64-ąją minutę Alejandro Gomezas pataikė į virpstą ir šitaip atidaryti „Atalanta“ ekipos sąskaitą jam nepavyko.

O jau 75-ąją minutę Miralemas Pjaničius atsakė į visus klausimus, kai realizavo 11 m baudinį ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Tiesa, internautai jau pradeda kalbėti, kad Blaise‘o Matuidi uždirbtas baudinys buvo po vaidybos elementų, o ne pražangos.

Finalas vyks po dviejų mėnesių - gegužės 9 dieną.

„Juventus“ 1:0 (0:0) „Atalanta“

"Milan" 0:0 "Lazio" (5:4 11 m. baudiniai)