"Milan" sutriuškino "Lazio" ekipą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos ''Serie A'' lygoje buvo sužaistos aštuonerios 7-ojo turo rungtynės. Iš ''Serie B'' grįžęs "Juventus" sužaidė su į 4-ąją vietą nukritusiu "Fiorentina" klubu. "AS Roma" neturejo didelių vargų su "Parma". "Siena" iškovojo pirmą pergalę šį sezoną, nugalėdama "Empoli" vienuolikę. “Milan” iškovojo įspūdingą pergalę prieš "Lazio" ekip1

Rungtynėse vykusiose Florencijoje, šeimininkai “Fiorentina” sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Juventus" ekipa. Svečių puolėjas Vincenzo Iaquinta jau 23-ią minutę išvedė savo komanda į priekį. Tačiau pačioje antrojo kėlinio pabaigoje 88-tą minutę teisėjas skyrė 11m. baudinį i "Juventus" vartus. Šią progą išnaudojo puolėjas Adrianas Mutu.

"Roma" išvykoje 0-3 įveikė ''Parma'' klubą. Savo pranašumą "Roma" įrodė jau 2-ąją minutę, po taiklaus Francesco Totti smūgio. 21-ą minutę Amantino Mancini padvigubino savo komandos pranašumą. Dar pirmame kėlinyje iš aikštės po antros geltonos kortelės buvo pašalintas "Parma" žaidėjas Bernardo Corradi. Antrame kėlinyje "Parma" nieko negalėjo padaryti gerai žaidusiai "AS Roma" komandai ir 83-ią minutę komandos kapitonas Francesco Totti padėjo paskutinį tašką rungtynėse, imušdamas trečiąji įvartį.

Kiek netikėtai baigėsi kitos rungtynės, kur vietos komanda "Siena" 3-0 sutriuškino "Empoli" klubą. Pirmas kėlinys praėjo ramiai, neskaitant kelių parodytų geltonų kortelių. Antrajame rungtynių kėlinyje iš aikštės buvo pašalintas "Empoli" žaidėjas Daniele Adani. Antra geltona kortelė jam buvo parodyta už pražangą baudos aikštelėje. Skirtą 11m. baudinį realizavo Massimo Maccarone. Dar du įvarčius pelnė Tomas Locatelli 79-ą minutę bei Daniele Galloppa 82-ą minutę.

Tuo tarpu paskutinėse turo rungtynėse „Milan“ išvykoje sutriuškino „Lazio“ ekipą rezultatu 5-1. Milano ekipai tai buvo dviguba šventė, kadangi be iškovotos pergalės Milano sirgaliai galėjo džiaugtis ir atsigavusio Alberto Gilardino žaidimu. Visą šį sezoną iki šiol tylėjęs italas šiose rungtynėse pelnė du įvarčius ir uždirbo 11 metrų baudinį.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"Catania" 1 - 0 ''Livorno''
20' [1 - 0] Gennaro Sardo

''Fiorentina'' 1 - 1 ''Juventus''
23' [0 - 1] Vincenzo Iaquinta
88' [1 - 1] Adrian Mutu

''Genoa'' 2 - 0 ''Cagliari''
58' [1 - 0] Marco Borriello
73' [2 - 0] Marco di Vaio

''Palermo'' 1 - 1 ''Regina''
89' [0 - 1] Nicola Amoruso
90' [1 - 1] Amauri

''Parma'' 0 - 3 ''Roma''
2' [0 - 1] Francesco Totti
21' [0 - 2] Amantino Mancini
83' [0 - 3] Francesco Totti

''Siena'' 3 - 0 ''Empoli''
65' [1 - 0] Massimo Maccarone
79' [2 - 0] Tomas Locatelli
82' [3 - 0] Danielle Galloppa

''Torino'' 1 - 0 ''Sampdoria''
88' [1 - 0] Eugenio Corini

''Lazio'' 1 - 5 ''Milan''
16' [0 - 1] Massimo Ambrosini
23' [1 - 1] Stefano Mauri
32' [1 - 2] Kaka (11m.)
52' [1 - 3] Kaka
70' [1 - 4] Alberto Gilardino
79' [1 - 5] Alberto Gilardino