"Milan" žengė didžiulį žingsnį Italijos čempionų titulo link (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaista dešimt XXIV turo rungtynių.

Svarbų žingsnį Italijos čempiono titulo link žengė "Milan" klubas, vėlyvo Robinho įvarčio dėka 1-0 įveikęs Veronos "Chievo".

Likus keturiems turams iki sezono pabaigos, "Milan" lenkia artimiausią persekiotoją "Inter" jau aštuoniais taškais.

Pastaroji komanda taip pat šventė pergalę, 2-1 įveikdama Romos "Lazio", nors nuo pirmojo kėlinio vidurio turėjo verstis be pašalinto pagrindinio vartininko Julio Cesaro.

Jis buvo pašalintas už paskutinės vilties pražangą, o 11 metrų baudinį realizavo "Lazio" puolėjas Mauro Zarate, bet įspūdingą baudos smūgį įmušęs Wesley Sneijderis ir antrą įvartį pelnęs Samuelis Eto'o lėmė svarbią "Inter" pergalę.

Įdomu, kad "Lazio" taip pat rungtynes baigė ne pilnos sudėties - dvi geltonas korteles susirinko Stefano Mauri.

Tuo metu viltis iškovoti titulą praktiškai prarado ambicingasis "Napoli", išvykoje 1-2 pralaimėjęs "Palermo" ir praradęs antrą vietą turnyrinėje lentelėje.

Šešioliktą pergalę sezone iškovojo "Roma" klubas, namie minimaliu rezultatu 1-0 įveikęs Veronos "Chievo".

Vienintelį įvartį sostinės ekipai pelnė saugas Simone Perrotta, pasiuntęs kamuolį į tinklą smūgiu iš maždaug 11 metrų.

Po šios pergalės "Roma" su 56 taškais įsitvirtino šeštoje turnyrinės lentelės vietoje ir lenkia laipteliu žemiau žengiantį Turino "Juventus", kuris turo mačą žais vėlai vakare, keturiais taškais.

Tuo metu "Chievo" (39 tšk) užima 13 vietą.

"Brescia" 0 - 1 "Milan"
82' [0 - 1] Robinho

Turino "Juventus" 2 - 2 "Catania"
19' [1 - 0] A.Del Piero (iš 11 metrų baudinio)
38' [2 - 0] A.Del Piero
81' [2 - 1] A.Gomez
90' [2 - 2] F.Lodi

"Bari" 0 - 1 Genujos "Sampdoria"
59' [0 - 1] N.Pozzi (iš 11 metrų baudinio)

90' iš aikštės pašalintas A.Poli ("Sampdoria")

"Bologna" 0 - 2 "Cesena"
48' [0 - 1] E.Giaccherini
84' [0 - 2] D.Malonga

"Cagliari" 1 - 2 "Fiorentina"
45' [0 - 1] A.Cerci
46' [1 - 1] A.Cossu
50' [1 - 2] A.Cerci

"Genoa" 4 - 2 "Lecce"
3' [0 - 1] D.Di Michele
10' [1 - 1] A.F.Flores
30' [1 - 2] D.Di Michele
43' [2 - 2] R.Palacio
54' [3 - 2] R.Palacio
62' [4 - 2] A.F.Flores

Milano "Inter" 2 - 1 Romos "Lazio"
24' [0 - 1] M.Zarate (iš 11 metrų baudinio)
40' [1 - 1] W.Sneijder
53' [2 - 1] S.Eto'o

22' iš aikštės pašalintas J.Cesar ("Inter")
66' iš aikštės pašalintas S.Mauri ("Lazio")

<

"Palermo" 2 - 1 "Napoli"
2' [0 - 1] E.Cavani (iš 11 metrų baudinio)
38' [1 - 1] F.Balzaretti
45' [2 - 1] C.Bovo (iš 11 metrų baudinio)

"Udinese" 0 - 2 "Parma"
13' [0 - 1] Amauri
90' [0 - 2] Amauri

21' iš aikštės pašalintas O.Ighalo ("Udinese")

"Roma" 1 - 0 Veronos "Chievo"
4' [1 - 0] S.Perrotta