Milano klubai sutriuškino varžovus © Eurofootball.lt
Šiandien įvyko dar septynerios 30-ojo Italijos lygos turo rungtynės. Abu Milano klubai kartu sudėjus pelnė 7 įvarčius ir nesunkiai įveikė savo varžovus "Udinese" bei "Lazio". Luca Toni išgelbėjo "Fiorentina" klubą, o "Palermo" iškovojo svarbią pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimynus.

Du Alvaro Recobos įvarčiai lėmė "Inter" pergalę namuose prieš "Lazio" klubą. Rungtynės pasibaigė rezultatu 3-1. Pirmasis kėlinys buvo pilnas progų pasižymėti abejoms komandoms, tačiau vienintelį įvarti pelnė "Inter". Alvaro Recobos tikslų perdavimą į baudos aikštelę gavo Luišas Figo ir portugalas puikiu smūgiu išvedė savo klubą į priekį. Prieš pat kėlinio pabaigą puikios progos, atsidūręs vienas prieš vartininką, išlyginti rezultato neišnaudojo "Lazio" saugas Goranas Pandevas, mušęs kamuolį tiesiai vartininkui Francesco Toldo į kojas.

Antrasis kėlinys prasidėjo grubia "Lazio" ginybine klaida, kuria šeimininkai tuoj pat pasinaudojo. Massimo Oddo norėjo galva perduoti kamuolį savo komandos vartininkui, tačiau prie vartininko stovėjo "Inter" puolėjas Alvaro Recoba, kuris perėmęs kamuolį galva permetė jį per vartininką ir rezultatas tapo 2-0. Po šio įvarčio šeimininkai nesumažino apsukų ir Adriano, Juano Sebastiano Verono ir Pierre Wome pavojingus smūgius atsaugojo "Lazio" vartininkas Angelo Peruzzi.

Tačiau tuomet svečiai surengė vieną kontrataką ir sušvelnino skirtumą. Luciano Zauri pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur nieko neprižiūrimas Goranas Pandevas pasiuntė kamuolį į Francesco Toldo saugomus vartus. Visgi "Inter" sugebėjo užtvirtinti savo pergale, kuomet A.Recoba pelnė savo antrajį įvartį po puikaus Juano Sebastiano Verono perdavimo.

Tuo tarpu A"Milan" taip pat šventė pergalę, svečiuose 4-0 sutriuškinęs į dugną vis toliau grimzdantį "Udinese". Šeimininkų triuškinimas prasidėjo 41 minutę, kuomet "Udinese" vartininko Morgano De Sanctis klaida leido Andrejui Ševčenkai pasiųsti kamuolį į niekieno neprižiūrimus vartus ir išvesti savo komandą į priekį.

Praėjus penkiolikai minučių nuo antrojo kėlinio pradžios, Alberto Gilardino įmušė antrajį savo komandos įvartį, nors epizodo pakartojime matosi kad gaudamas kamuolį žaidėjas buvo nuošalėje. Po penkerių minučiu italas puikiai kulnu perdavė kamuolį Andrejui Ševčenkai ir ukrainietis pelnė dar vieną įvartį. "Udinese" triuškinimas buvo užbaigtas 71 minutę, kuomet Clarence`as Seedorf pelnė ketvirtajį savo komandos įvartį.

"Fiorentina" turėjo daugybę sunkumų namų rungtynėse prieš "Ascoli", tačiau rungtynių pabaigoje sugebėjo palaužti šį klubą ir rungtynės baigėsi rezultatu 3-1. Svečiai baigiantis pirmajam kėliniui išsiveržė į priekį, kai Maurizio Domizzi pašoko aukščiau už visus ir galva pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

Visgi "Fiorentina" prasidėjus antrajam kėliniui sugebėjo išlyginti rezultatą. Christiano Brocchi smūgis suklaidino vartininką, pakeitęs kryptį po to kai palietė "Ascoli" gynėją ir kamuolys įskriejo į vartus. 82 minutę "Fiorentina" išsiveržė į priekį, po rezultatyviausio šio "Serie A" sezono Luca Toni įvarčio - italas kamuolį į vartus pasiuntė galva po Stefano Fiore perdavimo. Pergalę 89 minutę užtvirtino Giampaolo Pazzini, kampinio metu trečią kartą pasiuntęs kamuolį į "Ascoli" vartus.

"Chievo" namuose sutriuškino "Siena" klubą 4-1 ir pakilo i šeštają poziciją, aplenkęs vakar nesėkmę patyrusį "Livorno". Paskutines 30 rungtynių minučių svečiai žaidė devyniese, kadangi rungtynių pradžioje iš aikštės buvo išvarytas Igoris Tudoras, o 70 minutę raudona kortelė buvo parodyta Matteo Paro.

"Sampdoria" patyrė penktajį pralaimėjimą iš eilės, namuose rezultatu 0-2 nusileidusi "Palermo" ekipai. Svečiai pergalę užsitikrino antrajame kėlinyje, kuomet įvarčius pelnė Massimo Mutarelli bei Davidas Di Michele.

"Empoli" pakilo iš iškritimo zonos, svečiuose netikėtai 2-0 įveikusi "Reggina" klubą. Svečiams pergalę lėme Francesco Tavano įvartis bei to paties žaidėjo rezultatyvus perdavimas.

Savo puikią formą pratęsė "Parma" ekipa, 2-1 svečiuose nugalėjusi "Lecce". Verta pažymėti tai, kad šeimininkai rezultatą sušvelnino net 98 rungtynių minutę.

Sekmadienio Rungtynių rezultatai:

"%c00037" 3 - 1 "%c00019"
36` [1 - 0] Luis Figo
46` [2 - 0] Alvaro Recoba
54` [2 - 1] Goran Pandev
71` [3 - 1] Alvaro Recoba

"%c00063" 0 - 4 "%c00062"
41` [0 - 1] Andrey Shevchenko
60` [0 - 2] Alberto Gilardino
65` [0 - 3] Andrey Shevchenko
71` [0 - 4] Clarence Seedorf

"%c00143" 3 - 1 "%c00262"
42` [0 - 1] Maurizio Domizzi
53` [1 - 1] Christian Brocchi
82` [2 - 1] Luca Toni
89` [3 - 1] Giampaolo Pazzini

"%c00068" 4 - 1 "%c00080"
3` [1 - 0] Victor Obinna (11m)
29` [1 - 1] Paolo Foglio (11m)
56` [2 - 1] Marco Malago
66` [3 - 1] Matteo Brighi
81` [4 - 1] Amauri

1` iš aikštės pašalintas Igor Tudor ("Siena")
70` iš aikštės pašalintas Matteo Paro ("Siena")

"%c00070" 0 - 2 "%c00200"
57` [0 - 1] Massimo Mutarelli
66` [0 - 2] David Di Michele

"%c00081" 0 - 2 "%c00085"
61` [0 - 1] Nicola Pozzi
82` [0 - 2] Francesco Tavano

83` iš aikštės pašalintas Giandomenico Mesto ("Reggina")

"%c00061" 1 - 2 "%c00029"
53` [0 - 1] Mark Bresciano
90` [0 - 2] Fabio Simplicio
90+8` [1 - 2] Mirko Vucinic