Milžinų žudikai: „Nottingham Forest“ iš FA taurės eliminavo ir „Leicester City“ ekipą © JumpStory nuotr.

FATrečiąjame FA taurės etape „Arsenal“ eliminavęs „Nottingham Forest“ klubas nepabūgo ir praeitame sezone šį turnyrą laimėjusio „Leicester City“. „Championship“ vidutiniokai rezultatu 4:1 nepaliko šansų „Lapėms“ ir netikėtai iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį.

Pirmame kėlinyje Notingamo komandos futbolininkai šokiravo savo oponentus. „Raudonieji“ sugebėjo pelnyti tris įvarčius per 9 minutes.

Pirmasis krito 23 minutę. Po Keinano Daviso perdavimo galva baudos aikštelėje atsidūręs Philipas Zinckernagelis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 1:0.

Vos už minutės koncentraciją praradusius Brandono Rodgerso auklėtinius „Forest“ baudė dar kartą. Katastrofiškai suklydęs Danielis Amartey perdavė kamuolį baudos aikštelėje tykojusiam Brennanui Johnsonui ir pastarasis šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį vartininkui tarp kojų ir į vartus.

32 minutę rezultatas jau tapo 3:0. Joe Worralas po Jameso Garnerio kampinio smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus palikdamas oponentus be amo.

Vis gi, 40 minutę Lesterio futbolininkai sušvelnino rezultatą. Atakos smaigalyje atsidūręs Kelechi Iheanacho pergudravo savo vartus palikusį Notingamo vartininką ir Brice‘ą Sambą ir iš aštraus kamp pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Antrame kėlinyje „Forest“ neplanavo užsidaryti gynyboje. „Lyg ant sparnų“ žaidę Notingamo futbolininkai 61 minutę pelnė ketvirtąjį įvartį. Dešiniojo krašto gynėjas Djedas Spence‘as sužaidė „sienele“ su Philipu Zinkcernageliu ir perskrodęs visą „lapių“ gynybą nuginklavo vartininką Danny Wardą.

Skaudų smūgį gavusios „Lapės“ nesugebėjo reabilituotis ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Po šios pergalės „Notingham Forest“ patenka į FA taurės ketvirtfinalį, o jame susitiks su „Huddersfield“ vienuolike.