Minimali "Man Utd" pergalė prieš "Arsenal" © Eurofootball.lt
Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos antrosios pusfinalio rungtynės, kuriuose minimalią pergalę šventė titulą ginantys "Man Utd" futbolininkai.

"%c00040" 1 - 0 Londono "%c00041"
17' [1 - 0] John O'Shea

Šeimininkai vos į priekį neišsiveržė jau 2 mačo minutę, kai po Darreno Fletcherio perdavimo pavojingai smūgiavo Wayne'as Rooney, tačiau puolėjo smūgį atlaikė "Arsenal" vartininkas Manuelis Almunia.

16 rungtynių minutę puikią galimybę įmušti turėjo jau Carlosas Tevezas, bet argentiniečio smūgį vos iš kelių metrų vėlgi puikiai atlaikė M.Almunia.

Tačiau jau po keliolikos sekundžių, po pakelto kampinio, prie "Arsenal" vartų kilo sumaištis ir niekeno neprižiūrimas gynėjas Johnas O'Shea stipriu smūgiu pelnė įvartį bei išvedė savo komandą į priekį.

Po dešimties minučių pavojingu išpuoliu pabandė atsakyti ir svečiai, tačiau Cesco Fabregaso smūgį iš už baudos aikštelės ribų be didesnių problemų neutralizavo Edwinas van der Saras.

Vos po kelių minučių "Man Utd" turėjo dar vieną puikią progą pasižymėti, tačiau Cristiano Ronaldo smūgį galva puikiai atlaikė M.Almunia.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką abi komandos nieko itin pavojingo nesukūrė ir ilsėtis išėjo rezultatui esant 1-0.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat gana ramiai. Nors "Man Utd" ir turėjo iniciatyva savo rankose, bet svečiai sugebėjo apsiginti.

Pirmasis rimtesnis pavojus antroje rungtynių pusėje prie "Arsenal" vartų kilo 69 minutę, kai C.Ronaldo smūgiavo iš maždaug 30 metrų ir kamuolys atsimušė į skersinį.

Po trijų minučių laimę pabandė ir M.Carrickas, tačiau saugo smūgis praskriejo šalia vartų. 78 minutę "Man Utd" pagaliau pavyko pelnyti antrajį įvartį, kurio autoriumi tapo Ryanas Giggsas, tačiau jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Mačo pabaigoje į šeimininkų vartus dar smūgiavo Nicklasas Bendtneris, tačiau puolėjo smūgis buvo netikslus. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė minimalią "Man Utd" pergalę 1-0.

Atsakomoji komandų akistata įvyks gegužės 5 dieną Londone.