M.Kuklys: prie slidesnio rezultato mes stengiamės labiau

Antrasis turas „SMScredit.lt A lygoje“ Vilniaus Žalgirio futbolininkams dovanojo ne tik galimybę pakilti į turnyro lentelės viršų, bet ir tikrą įvarčių lietų. Šeši taiklūs smūgiai – tiek kartų žalgiriečiai baudė savo varžovus Kauno „Stumbrą“, tačiau po rungtynių su pagieža akcentavo praleistus tris.

Be savo lyderių žaidę kauniečiai, kaip ir buvo galima tikėtis, jau nuo rungtynių pradžios atliko besivejančiųjų vaidmenį, o jau po pirmojo kėlinio kamuolį iš savo vartų tinklo traukė net penkis kartus. Visgi, žalgiriečiams išlaikyti koncentracijos nepavyko, o tuo pasinaudoję varžovai sušvelnino rezultatą ir patys pelnė tris įvarčius.

„Gerai tai, kad iškovojome tris taškus, tačiau buvo labai daug įvarčių. Žinoma, esame patenkinti pelnytais įvarčiais, bet labai nusivylę praleistais. Negalime jų tiek praleisti, ypač tokiose rungtynėse.

Visada yra lengviau įmušus greitą įvartį, nesvarbu, su kuo žaidi. Mes labai greitai išsiveržėme į priekį, bet taip pat greitai ir praleidome išlyginamąjį įvartį. Gerai, kad galiausiai jų pelnėme daugiau už varžovus.

Antrajame kėlinyje mums buvo sunkiau nusiteikti psichologiškai. Turėjome penkis įvarčius savo sąskaitoje ir atrodė, kad viskas – ramu. Norėjome žaisti paprasčiau, bet tai turbūt ir pakišo mums koją. Galbūt geriau būtų slidesnis rezultatas, pavyzdžiui 2:1, tada ir stengiamės labiau. O dabar, atrodo, stengiesi, bet tuo pačiu ir nebesistengi. Tačiau svarbiausia, kad pasiekėme tris taškus“, - sakė žalgiriečių vicekapitonas Mantas Kuklys.

Praleistus įvarčius akcentavo ir vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Valdas Dambrauskas.

„Atakoje, ypač pirmajame kėlinyje, sukūrėme daug progų. O penki įvarčiai per vieną kėlinį taip pat pasako daug. Tačiau neplanavome tiek daug praleisti. Suprantu, kad esant tokiam dideliam rezultatui priversti žaidėjus atsiduoti visais 110 procentų nėra lengva, tačiau buvo per daug klaidų mūsų žaidime. Pamatėme, kad dar turime labai daug dirbti treniruočių metu“, - sakė strategas.

V. Dambrauskas džiaugėsi, kad žaidėjai pademonstravo tai, kas buvo repetuota treniruočių metu.

„Malonu, kad žaidėjai perima mūsų idėjas ir įgauna tą supratimą, kurį norime perduoti treniruočių metu. Tokias situacijas, kokią sukūrė Elivelto ir Bahrudinas Atajičius ketvirtojo įvarčio metu mes labai akcentavome visą šią savaitę individualių treniruočių metu. Džiugu, kad jie tai išnaudojo rungtynių metu.

Manau, kad šioje sezono stadijoje mums yra svarbiausia rinkti taškus. Šį kartą jų įsirašėme tris, o ir įvarčių pelnėme daug. Tačiau gynyboje turime žaisti atsakingiau, nesvarbu, koks būtų rezultatas“, - sakė žalgiriečių treneris.

Antrajame kėlinyje pasirodęs Justas Lasickas teigė, kad šios rungtynės buvo chaotiškos, mat jų metu netrūko įvarčių tiek į vienus, tiek į kitus vartus.

„Manau, kad komanda antrajame kėlinyje per daug atsipalaidavo, todėl ir praleidome tuos du papildomus įvarčius. Tai nėra gerai, o ateityje tokių klaidų turėsime vengti. Esu šiek tiek nusiminęs, nes nepavyko išnaudoti puikios progos antrajame kėlinyje.

Manau, kad rungtynės su „Sūduva“ bus labiau disciplinuotos. Rezultatas tikrai neturėtų būti toks didelis, kaip šiame mače“, - sakė jaunasis saugas.