M.Materazzi papasakojo, kodėl buvo primušęs M.Balotelli © JumpStory nuotr.

Buvęs Milano "Inter" gynėjas Marco Materazzi papasakojo apie karjeros laikotarpį, kai jam teko klube žaisti su skandalinguoju puolėju Mario Balotelli.

Anot italo, jo tėvynainis buvo sulaukęs ir smūgių krušos.

2010 metais "Inter" triumfavo UEFA Čempionų lygos pusfinalyje prieš "Barcelona", o viename mače po finalinio teisėjo švilpuko M.Balotelli nusiplėšė "Inter" marškinėlius ir šveitė juos ant žemės. Puolėją į rūbinę nusivijo M.Materazzi, kuris nutarė pamokyti jaunąjį talentą.

"Gerai jį apkumščiavau, tai yra tiesa. Myliu Mario, tačiau tądien jis to tikrai nusipelnė. Dabar esame tarsi broliai, tačiau tuomet Balotelli neturėjo taip elgtis.

Marškinėlių numetimas ant žemės po teisėjo švilpuko - dar ne pats blogiausias dalykas.

Prieš rungtynes, visiems važiuojant klubo autobusu, Mario pareiškė, kad šiandien jis žais blogai ir aš pažadėjau su juo atsiskaityti, jei taip pasielgs iš tikrųjų.

Kai mačo metu Balotelli pakilo nuo suolelio, jis iškart mušė iš tolimo nuotolio, nebandydamas suregzti kontratakos. Diego Milito norėjo jį nudėti.

Mes tikėjome Mario, jis buvo pelnęs nemažai įvarčių, tačiau prabėgus savaitei po mačo prieš "Barcelona" paprašiau trenerio J.Mourinho leisti treniruotės metu žaisti prieš Balotelli ir po kelių sekundžių išsiunčiau jį į persirengimo kambarį", - sakė M.Materazzi.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė