Moldova turės klubą Čempionų lygoje, „Shakhtar“ išmetė „AS Monaco“ © imago images/Vitalii Kliuiev nuotr.

Paaiškėjo visi Čempionų lygos naujojo sezono grupių etapo dalyviai.

Moldovą pirmą kartą istorijoje turės savo klubą Čempionų lygoje, kuriuo tapo Tiraspolio „Sheriff“ klubas. Namuose „Sheriff“ įveikė Dinamo „Zagreb“ 3:0, o svečiuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

Tuo tarpu, Salzburgo „Red Bull“ su savo varžovais irgi gan lengvai susitvarkė. Tiek išvykoje, tiek namie Salzburgo klubas 2:1 įveikė „Brondby“ ekipą.

O kone centrininiame paskutinio atrankos etapo mače tarp Donetsko „Shakhtar“ ir „AS Monaco“ laimėjo visgi ukrainiečiai. Šioje serijoje neužteko ir visų 180 minučių, prireikė pratęsimo.

Per pratęsimą įvartį įmušė „Shakhtar“ ir būtent jie laimėjo, nors pirmajame kėlinyje „AS Monaco“ jau pirmavo 2:0 ir serijoje 3:2, tačiau Ukrainos klubas sugebėjo atsitiest.

Dabar „AS Monaco“ keliaus į Europos lygą, o „Shakhtar“ ekipos laukia Čempionų lygos grupių etapas.