"Monaco" išvykoje sudaužė "Saint-Etienne" (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas pirmasis 18-ojo "Ligue 1" turo susitikimas. Jame svečiuose prieš "Saint-Etienne" žaidęs "Monaco" pademonstravo tokį futbolą, koks šiam klubui pernai atnešė čempiono titulą.

Djibrilis Sidibe "monegaskus" išvedė į priekį jau trečiąją minutę, o dar vieną puikų įvartį Thomas Lemaras įmušė įpusėjus pirmajam kėliniui.

Po pertraukos puikios progų realizacijos dėka rezultatas jau tapo 3-0, kuomet pasižymėjo Fabinho, tačiau tuomet sekė ne itin malonus epizodas.

Abiejų komandų žaidėjai ėmė stumdytis, o teisėją įžeidęs "Saint-Etienne" vartininkas Stephane'as Ruffier užsidirbo raudoną kortelę. 

Nors rungtynių nugalėtojas buvo aiškus dar iki tol, tuomet šeimininkų sutriuškinimas buvo neišvengiamas. Jį užbaigė Balde Keita.

Taigi, tris taškus į savo sąskaitą įsirašęs "Monaco" sustiprino savo poziciją antrojoje vietoje ir bent laikinai iki šešių taškų priartėjo prie lyderio "Paris Saint-Germain".

Rezultatas:

"Saint-Etienne" 0 - 4 "Monaco"
[0-1] 3' Djibril Sidibe
[0-2] 32' Thomas Lemar
[0-3] 53' Fabinho
53' Stephane Ruffier ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės
[0-4] 60' Balde Keita

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10803488" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...