"Monaco" nugalėjo "Toulouse"

Vos pasibaigus šešioliktajam Prancūzijos pirmenybių turui, kitą dieną iškart prasidėjo septynioliktasis. Pirmieji į kovą stojo "Toulouse" bei "Monaco" futbolininkai.

Rungtynėse nuo pat pradžių vyravo kieta kova ir pirmasis įvartis buvo pelnytas tik besibaigiant pirmajam kėliniui. Tai po Anthony Martialo perdavimo padarė Dimitaras Berbatovas.

Antrajame kėlinyje - situacija panaši, o antrojo įvarčio autorius - taip pat Berbatovas. Bulgaras šįkart sugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinį. Aikštės šeimininkams "Toulouse" patiems nuginkluoti varžovų vartininko Danijelio Subasičiaus taip ir nepavyko, o švieslentė užfiksavo galutinį rezultatą 2-0.

Verta paminėti, kad abi komandos į vartus smūgiavo tiek pat kartų.

Prastokai sezoną pradėjęs šalies vicečempionas "Monaco" bent laikinai pakilo į septintąją vietą. "Toulouse" lieka vienuoliktas, tačiau blogiausiu atveju po šio turo gali nukristi net šešiomis pozicijomis žemyn.

"Toulouse" 0 - 2 "Monaco"
[0-1] 45' Dimitar Berbatov
[0-2] 77' Dimitar Berbatov (iš 11 metrų baudinio)

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: E5ngYty0EjiHisot5 -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=FFFFFF&ctext=000000&ctitle=F85F00&cshadow=E8E8E8&cbutton=C0C0C0&cbuttontext=000000&chighlight=FF0000&tbody_family=Tahoma,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>