„Monaco“ komanda nusprendė išradingai pranešti apie naujos sutarties su jaunuoju talentu Mamadou Coulibaly pasirašymą.
Socialiniame tinkle „Ligue 1“ atstovai per dantį patraukė 18–metį saugą medžiojusius didžiuosius Senojo žemyno klubus.
Priminsime, kad žiniasklaidoje buvo minimi „Man City“, „Milan“ ar Madrido „Atletico“ pavadinimai.
Vaizdo įraše matyti, kaip žaidėjas vis atmeta šių ekipų skambučius ir galiausiai išreiškia savo ištikimybę „Monaco“.
❌📞 @Atleti
— AS Monaco 🇲🇨 (@AS_Monaco) May 5, 2022
❌📞 @ManCity
❌📞 @acmilan
🇲🇨🤳🏼 @AS_Monaco ✅✅ (OUI Mamadou !)
🇲🇨 #MadeInLaDiagonale pic.twitter.com/PUpLend57D
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą