"Monaco" vice-prezidentas: R. Falcao sugrįš į mūsų ekipą

„Monaco“ vice-prezidentas Vadimas Vasilyevas patikino, jog du metus Anglijoje nuomos pagrindais praleidęs Radamelis Falcao sugrįš į ekipą ir 2016-2017 metų sezone rungtyniaus „Ligue 1“ pirmenybėse.

Kolumbijos rinktinės narys prie „Monaco“ prisijungė iš Madrido „Atletico“ 2013 metais, tačiau jau pirmąjame savo sezone patyrė sunkią traumą. Nuo tada jis buvo skolinamas Anglijos klubams – praėjusį sezoną puolėjas praleido „Manchester United“, o šiemet Falcao atstovavo „Chelsea“ ekipai. Nė viename iš šių klubų 30-metis įsitvirtinti nesugebėjo ir kitą sezoną žaidėjas sugrįš į „Monaco“ komandą.

„Falcao sugrįš pas mus. Aš esu beveik šimtu procentų įsitikinęs, jog jis žais „Monaco“ ekipoje kito sezono metu. Mums vis dar reikia sutvarkyti keletą detalių, tačiau galite tikėtis, jog kitame sezone jis vilkės „Monaco“ marškinėlius“, - žurnalistams pasakojo Vasilyevas.

Falcao, kurio kontraktas su „Manaco“ galioja iki 2018 vasaros, šį sezoną „Premier“ lygoje sužaidė vos dešimt susitikimų ir pasižymėjo vienu įvarčiu.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos