"Monchengladbach" neturėjo vargo su "Augsburg" ir įsitaisė turnyrinės lentelės viršūnėje

Sekmadienį sužaistos dar trejos "Bundesliga" septintojo turo rungtynės.

Nesunkią pergalę namuose pasiekė "Monchengladbach" ekipa, kuri net 5:1 sutriuškino "Augsburg".

Šeimininkai reikalus šiose rungtynėse išsprendė jau pačioje pradžioje: 2 minutę komandą į priekį išvedė Denisas Zakaria, o 8 ir 13 minutėmis du įvarčius pridėjo Patrickas Herrmannas.

39 minutę itin grubia varžovų vartininko klaida pasinaudojęs Alassane Plea pelnė ketvirtąjį "Monchengladbach" įvartį.

Svečiai 80 minutę sugebėjo sušvelninti atsilikimą po Floriano Niederlechnerio įvarčio, tačiau vos po trijų minučių šeimininkams keturių įvarčių persvarą sugrąžino Breelas Embolo.

"Monchengladbach" ekipa po šios pergalės savo sąskaitoje turi 16 taškų ir yra vienvaldė "Bundesliga" pirmenybių lyderė.

"Wolfsburg" 1:0 "Union"

"Eintracht" 2:2 "Werder"