Monstriškas sezono startas: „Bayern“ į „Schalke“ vartus kamuolį siuntė net aštuonis kartus © „Reuters“ nuotr.

Penktadienį startavo naujasis Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių sezonas.

Pirmosiose rungtynėse monstrišką pasirodymą surengė šalies čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie namuose net 8:0 pervažiavo „Schalke“ ekipą.

„Bayern“ pirmąjį įvartį pelnė jau 4-ąją susitikimo minutę, kai pasižymėjo Serge'as Gnabry, o 19-ąją šeimininkų pranašumą padvigubino Leonas Goretzka.

31-ąją minutę savo įvarčių sąskaitą atsidarė ir Robertas Lewandowskis, kuris sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

Vokietijos čempionai neketino sustoti ir vos prasidėjus antrajam kėliniui, 47-ąją minutę, S. Gnabry „Bayern“ pranašumą padidino iki keturių įvarčių. 59-ąją minutę tas pats vokietis užbaigė savo „hat-tricką“.

69-ąją minutę fantastiško perdavimo iš R. Lewandowskio sulaukęs Thomasas Mulleris pelnė šėštąjį savo komandos įvartį.

Savo buvusios komandos nepagailėjo ir „Bayern“ naujokas Leroy'us Sane, kuris 70-ąją minutę pelnė savo debiutinį įvartį Vokietijos čempionų gretose.

Aštuntąjį „Bayern“ įvartį 81-ąją minutę pelnė 17-metis saugas Jamalas Musiala.

• Carlos (IP: 095365a0b)

Šalkės treneris tai kažkoks nesusipratimas, mato, kad sane ir gnabry kaip per stovinčius gynėjus prabėga vis viena žaidžia super aukštai oraktiškai ties vidurio linija, mato, kad 442 be atraminio visiška mirtis, dzin nieko nedaro. O bayernas ne ta komanda, kad tokiomis nesąmonėmis nepasinaudotų

• 20
  • dzeris

Gal labiauSchalke la liga prizininkų lygio? 😃)

• 16
  • kaip (IP: 5927dc30f)

ir viskas aisku BL - cempionas aiskus. Belieka CL idomumo delei.

• 15
  • AŠAudrius

Pavydetinas sezono startas. Sumust 8 tikrai yra ka veikt. Cia kaip ne kaip o Bundeslyga.