Mourinho vadovaujamas "Inter" krito Romoje © Eurofootball.lt
Italijos čempionate šeštadienį sužaistos vienerios rungtynės, kuriose "Roma" savų žiūrovų akivaizdoje palaužė čempioną bei lyderį Milano "Inter" bei sumažino atsilikimą nuo Jose Mourinho komandos iki vieno taško.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 17 minutę, kai vartininkas Julio Cesaras atrėmė Mirko Vučiničiaus smūgį galva, tačiau pirmasis prie kamuolio prišokęs Daniele De Rossi iš kelių metrų nukreipė jį į tinklą.

Nors "Roma" išlaikė nedidelę iniciatyvą, prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Lucio galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet po kampinio pataikė į virpstą.

Nepaisant to, 66 minutę rezultatas tapo lygus - po Estebano Cambiasso perdavimo įvartį įmušė Diego Milito.

73 minutę viskas vėl apsivertė aukštyn kojom, kai Cesarą nuginklavo "Roma" puolėjas Luca Toni. "Inter", dvikovai artėjant prie pabaigos, desperatiškai siekė atstatyti pusiausvyrą ir buvo itin arti tikslo jau 5 teisėjo pridėto laiko minutę, tačiau Milito pataikė į virpstą.

Kitose rungtynėse "Palermo" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 įveikė "Bologna" vienuolikę. Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Fabrizio Miccoli.

"Roma" 2 - 1 Milano "Inter"
16' [1 - 0] Daniele De Rossi
66' [1 - 1] Diego Milito
73' [2 - 1] Luca Toni

"Palermo" 3 - 1 "Bologna"
10' [1 - 0] Fabrizio Miccoli
38' [1 - 1] Martins Bolzan Adailton
43' [2 - 1] Fabrizio Miccoli (iš 11 m. baudinio)
79' [3 - 1] Fabrizio Miccoli