M.Zubas: "Po šių rungtynių galima pasakyti tik vieną sakinį" (VIDEO)

„Žalgirio“ vyriausiasis treneris Marekas Zubas po rungtynių su „Sūduva“ teigė, kad vilniečių laukia dar keletas tokio pat stiliaus mačų.

„Po šių rungtynių galima pasakyti tik vieną sakinį - neįmušęs negauni taškų. Aišku, aš galvoju apie 3 taškus, - sakė M. Zubas. - „Sūduva“ dar kartą parodė, kad gali būti gerai organizuota ekipa aikštėje ir yra gana pavojinga kontratakose. Žaidžiant su „Žalgiriu“ šiuo metu tai yra geriausias sprendimas. Aišku, mums reikėtų žiūrėti į savo komandą. 
Nesu patenkintas, nes nesugebėjome įmušti bent vieną įvartį, nors turėjome keletą gerų progų.

Norint įmušti, kartais reikia pademonstruoti truputį daugiau greičio, jėgos, kokybės. Ir turėti šiek tiek sėkmės. Mums šiandien trūko sėkmės ir nebuvome pakankamai efektyvūs baudos aikštelėje. Turime tik 1 tašką, nors varžovai nesukūrė nė vienos progos įvarčiui pelnyti.“

Treneris tvirtino, kad dabar svarbiausia padaryti tinkamas išvadas.

„Šios rungtynės buvo mūsų artimiausių 3 mačų scenarijaus pavyzdys. Mūsų laukia tas pats scenarijus žaidžiant su „Trakais“, Klaipėdos „Atlantu“, Panevėžio „Ekranu“. Reikia treniruotis, ieškoti sprendimų, kaip įmušti, kai varžovai ginasi didelėmis pajėgomis“, - sakė M. Zubas.

Kalbėdmas apie po ligos rungtyniavusį Mantą Kuklį, treneris teigė, kad saugas netrukus pasieks gerą sportinę formą.

„Mantui reikia daugiau laiko. Jam buvo sunkus laikotarpis, nes buvo užpuolęs virusas, kenkiantis organizmui. Todėl jis šiandien nežaidė nuo pirmos minutės. Vis dėlto jis yra gerame kelyje. Manau, jis su kiekvienomis rungtynėmis žais vis geriau“, - teigė „Žalgirio“ strategas.

zalgiris-vilnius.lt