M.Zubas: "Turime būti atsipalaidavę ir tai turi būti mūsų jėga“ (VIDEO)

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda per pirmąją treniruotę Zagrebo „Maksimir“ stadione buvo geros nuotaikos.

Futbolininkai valandą trukusioje treniruotėje demonstravo užsidegimą. Po treniruotės komandos vyriausiasis treneris Marekas Zubas teigė, kad buvo labai svarbu išbandyti stadiono, kuriame vyks rungtynės aikštę, pajausti erdvę.

„Esame laimingi būdami čia. Stadiono aikšė puiki, beveik kaip Ostrudoje (Lenkijos miestas, kuriame „Žalgiris“ surengė treniruočių stovyklą), - šypsojosi treneris. - Šiandien buvo būtina apsiprasti su stadionu, kuris nėra tipinis.

Čia tribūnos yra toli nuo aikštės, aplink aikštę yra dar daug erdvės, o tai nėra būdinga futbolo stadionams. Vis dėlto svarbiausias dalykas yra aikštė. Vaikinai jaučiasi gerai, per šias 60 min. jie prabudo, nes tai buvo būtina po praeitos nakties, kai visi iki žiūrėjome pasaulio čempionato finalą, ir ankstyvos kelionės. Rytoj galvosime tik apie rungtynes. Antradienį prieš pietus dar surengsime nedidelę 30 min. treniruotę, kuri būtina sportininkų raumenims išjudinti.“

M. Zubas pažymėjo, kad „Žalgiris“ Zagrebe džiaugiasi puikiomis sąlygos - gyvena gerame viešbutyje, maistas yra puikus.

Taip pat treneris džiaugiasi, kad futbolininkai prieš svarbias rungtynes nėra įsitempę.

„Ir neturėtume jausti streso. Mes čia turime labai daug ką laimėti, o mūsų varžovai gali labai daug prarasti. Todėl neturime jaudintis. Turime būti atsipalaidavę ir tai turi būti mūsų jėga. Turime žaisti taip, kaip mums reikia, kaip mes galime“, - sakė M. Zubas.

zalgiris-vilnius.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos