N. Kesminas: vengrai ir vėl popieriuje stipresni už „Žalgirį“ © E. Žaldario nuotr.

Futbolo komentatorius Nerijus Kesminas socialiniame tinkle aprašė artėjančias Konferencijų lygos atrankos rungtynes tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Ferencvaros“ komandų.

„Pamirškime žuvėdą. Rytiniame Baltijos krante išsilaipinusi „Hacken“ laivo įgula negailestingai nuteriojo Vilnių bei pasiuntė „Žalgirį“ ieškoti laimės Konferencijų lygos atrankoje.

Ir skalsu kalbos apie tai. Šįvakar Vilniuje - naujas priešas, atsibeldęs iš madjarų žemės. „Ferencvaros“. Tik įveikęs jį „Žalgiris“ 2023-iųjų rudenį plaukios europinio futbolo farvateriu.

Ką galima pasakyti? Užpernai Vilniaus komanda gavo nuo šio vengrų legiono į kailį. Treneris Vladimiras Čeburinas - dar ir prieš tai, vadovaudamas Marijampolės „Sūduvai“.

Po sensacingo pralaimėjimo Klaksviko mūšyje, kuris privertė iš Budapešto bėgti tuometį „Ferencvaros“ karvedį Stanislavą Čerčesovą ir jo svitą su Gintaru Stauče, naujo trenerio vedama Vengrijos komanda į Airijos „Shamrock Rovers“ vartus per dvejas rungtynes pasiuntė šešis, o į Maltos „Hamrun Spartans“ - aštuonis sviedinius.

Popieriuje „Fradi“ ir šįkart stipresnis už „Žalgirį“, kuriam, be viso kito, šįvakar teks verstis be nuobaudą Švedijoje užsidirbusio savo puolimo lyderio Mathiaso Oyewusi. Todėl mums ir vėl lieka rinktis klišę.

Šįkart siūlau šią: futbolą žaidžia ne pavardės, o žmonės. Ir žaidžia 11 prieš 11. Na, ir laikomės įpročio: jei neiname į stadioną, renkamės „Dyvuose“ (J.Basanavičiaus g. 15). Septintą vakaro metame viską ir sergame už žaliai baltus“, – rašė N. Kesminas.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB