N. Kovačas po lygiųjų su "RB Leipzig": "Patys susikūrėme sau problemų"

Miuncheno "Bayern" šeštadienį prarado dar du taškus Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse, kuomet išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su "RB Leipzig" ekipa.

Šalies čempionai pirmavo po 3-ąją minutę Roberto Lewandowskio pelnyto įvarčio, tačiau 43-ąją rezultatą nuo 11 metrų žymos išlygino Emilis Forsbergas.

Po šių lygiųjų "Bayern" strategas Niko Kovačas buvo nusivylęs rezultatu bei teigė, kad jo komanda privalo geriau išnaudoti turimus pranašumus.

"Turime geriau išnaudoti savo pranašumus prieš varžovus. Šis rezultatas yra apmaudus.

Mes turėjome daugiau progų, žaidėme tikrai gerai, tačiau iškovojome dviem taškais mažiau, nei planavome.

Pirmajame kėlinyje atrodėme nuostabiai. Tai buvo kol kas geriausias pasirodymas šį sezoną. Vis tik vėliau patys susikūrėme sau problemų.

Stengiamės pasiimti iš šio susitikimo pozityvius dalykus - sužaidėme labai geras rungtynes", - bendraudamas su žurnalistais kalbėjo N. Kovačas.