"Nancy" Prancūzijoje ir toliau skina pergales © Eurofootball.lt
Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate penktadienį sužaistos vienerios 10 – ojo turo rungtynės, kuriose dvidešimties komandų turnyro viršūnėje esantys „Nancy“ futbolininkai išvykoje susitiko su turnyro vidutinioke „Monaco“ ekipa.

„Monaco“ 1 – 3 „Nancy“
31` [0 – 1] Kim
38` [0 – 2] Issiar Dia
46` [0 – 3] Kim
73` [1 – 3] Jan Koller

Prastai sezoną pradėjusi „Monaco“ vienuolikė pajunta savo žaidimą ir rungtyniauja vis tvirčiau, tačiau šį kartą nesugebėjo rimčiau pasipriešinti pergales sezono pradžioje skinančiam „Nancy“ klubui.

Nuo pat pradžių dominavo „Nancy“ komanda, pranašumą pirmajame kėlinyje pavertusi dviem įvarčiais. 31 minutę Kimas išvedė juos į priekį. Issiaras Dia rezultatą padvigubino 38 – ąją minutę. Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui 46 min. tas pats Kimas dar kartą paiuntė „Monaco“ klubą į nokdauną.

Tiesa, 73 minutę Janas Kolleris sušvelnino rezultatą. Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šiose rungtynėse „Monaco“ futbolininkams.

Rungtynės taip ir baigėsi 3–1 „Nancy“ žaidėjai džiaugėsi eiline pergale Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate.