"Nantes" namuose nusileido "Bordeaux", "Toulouse" ir "Lille" nekyla iš iškritimo zonos (VIDEO)

Šeštadienį sužaisti dar šeši Prancūzijos čempionato mačai. Pirmajame susitiko "Nantes" ir "Bordeaux" klubai.

Aikštėje nuo pat pirmųjų minučių vyko kieta bei atkakli kova, o varžovai, nepaisant skirtingų pozicijų turnyrinėje lentelėje, atrodė verti vienas kito. Galiausiai pergalę išties iškovojo antrojoje jos dalyje esantys Jocelyno Gourvenneco auklėtiniai.

Nanto stadione susirinkę sirgaliai liko nusivylę, nes ne tik neišvydo daug pavojingų progų, bet vieninteliam realizuoti savąją pavyko svečių snaiperiui Nicolas De Preville, kamuolį į vartus pasiuntusiam 26-ąją minutę.

Taigi, "Bordeaux" laimėjo rezultatu 1-0. Dėl tokios dvikovos baigties pralaimėjusi Claudio Ranieri kariauna jau rytoj gali nukristi į šeštąją vietą, nes puikų šansą juos aplenkti turės namie žaisiantis "Nice" klubas.

Vakare pergalių nepavyko pasiekti dviems garsioms komandoms, kurios šiuo metu netikėtai kovoja dėl išlikimo.

18-ąją vietą užimantys "Lille" futbolininkai svečiuose prieš "Troyes" neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą bei kapituliavo po Adama Niane įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje.

Tuo tarpu laipteliu žemiau esantis "Toulouse" išvykoje buvo netoli to, kad atimtų du taškus iš gerokai aukščiau esančio "Montpellier".

Nors svečius čia į priekį buvo išvedęs saugas Giannelli Imbula, viską sugadino raudoną kortelę užsidirbęs Maxas Gradelis. Tuomet, Monpeljė vienuolikės gretose įmušti sugebėjo Solomonas Sambia, o pačioje dvikovos pabaigoje jai pergalę išplėšė Giovanni Sio.

"Nantes" 0 - 1 "Bordeaux"
[0-1] 26' Nicolas De Preville

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10882284" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Amiens" 3 - 1 "Guingamp"
[1-0] 16' Moussa Konate (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 29' Marcus Regis Coco
[2-1] 80' Moussa Konate
[3-1] 84' Mathieu Bodmer

"Montpellier" 2 - 1 "Toulouse"
[0-1] 30' Giannelli Imbula
41' Max-Alain Gradel ("Toulouse") pašalintas iš aikštės
[1-1] 43' Solomon Sambia
[2-1] 90' Giovanni Sio

"Rennes" 1 - 0 "Angers"
39' Prince Oniangue ("Angers") pašalintas iš aikštės
[1-0] 84' Benjamin Bourigeaud (iš 11 metrų baudinio)

"Strasbourg" 3 - 2 "Dijon"
[1-0] 5' Jean Aholou
[2-0] 19' Kenny Lala (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 33' Julio Tavares
[2-2] 45' Oussama Haddadi
[3-2] 79' Kenny Lala (iš 11 metrų baudinio)

"Troyes" 1 - 0 "Lille"