Naujas lyderis „Eredivisie“: PSV išplėšė pergalę svečiuose, o „Ajax“ netikėtai suklupo © AFP nuotr.

„Eredivisie“ pirmenybės bent kuriam laikui turi naują lyderį – savaitgalį Eindhoveno PSV išstumė Amsterdamo „Ajax“ iš turnyrinės lentelės viršūnės.

„Ajax“ namuose netikėtai 1:2 suklupo prieš Alkmaro AZ komandą. 73 rungtynių minutę rezultatą išlygino Sebastianas Halleris, tačiau 83 minutę į priekį AZ vėl išvedė Zakaria Aboukhlalis.

Per pridėtą rungtynių laiką rezultatą dar išlygino Peras Schuursas, tačiau įvartis vis dėl nebuvo įskaitytas po VAR peržiūros.

PSV išvykoje išplėšė dramatišką pergalę. Eindhoveno ekipa 2:1 įveikė Neimegeno NEC ekipą. Iki 80-osios minutės PSV atsilikinėjo, tačiau 80-ąją minutę rezultatą išlygino Yorbe Vertessenas.

Galiausiai, pergalę 90-ąją minutę išplėšė tikslus Carloso Viniciaus smūgis po puikaus Maxi Romero perdavimo.

Šiame ture į turnyrinės lentelės viršūnę galėjo pakilti ir Roterdamo „Feyenoord“ ekipa, tačiau šiuo šansu nepasinaudojo. Roterdamo ekipa išvykoje tik 1:1 sužaidė su Groningeno klubu.

Po šio, 16-ojo turo „Eredivisie“ viršūnėje darosi itin karšta. Pirmą ir trečią vietą skiria vos vienas taškas, o iki žiemos pertraukos komandoms liko sužaisti dar 2 turus.