Naujasis "Kauno" treneris - A.Piskariovas © Eurofootball.lt
Lietuvos "A lygos" čempionų titulą ginantis FBK "%c00030" antradienį prieš čempionato 7-ojo turo varžybas į vyriausiojo trenerio postą paskyrė, kaip ir buvo spėliojama, rusą Aleksandrą Piskariovą.

Strategas iš Rusijos vadovavimą "Kauno" ekipai perėmė iš laikino trenerio Eugenijaus Riabovo, kuriam šios pareigos buvo patikėtos po to, kai iš savo posto nesėkmingai susiklosčius sezono pradžiai pasitraukė Valdas Ivanauskas.

55 metų Piskariovas jau yra pažįstamas Lietuvos futbolo pasaulyje - jis prieš septynerius metus treniravo Šiaulių "Karedą", ir tada su klubu laimėjo šalies čempionatą, be to sekantį sezoną nugalėjo ir taurės turnyre. Per savo karjerą rusas yra treniravęs rusų (ir sovietų) jaunimo rinktines, keletą Rusijos ir Baltarusijos klubų.

Praėjusius metus rusas praleido Baltarusijos čempionate dėl išlikimo kovojančiame Minsko "MTZ-Ripo", kuris, kaip manoma, priklauso "Kauno" savininkui V.Romanovui. Pastarasis atrodo gerai pažinojo Piskariovą, ir dabar patikėjo jam atsilaisvinusią daugkartinių Lietuvos čempionų stratego vietą.

A.Piskariovas šiandien jau vedė "Kauno" treniruotę ir vadovaus komandai septintojo turo rungtynėse prieš Klaipėdos "Atlantą". Kas taps jo asistentais paaiškės artimiausiu metu - gali būti, kad šias pareigas užims ir V.Ivanauskas, tuo tarpu E.Riabovas turėtų likti dirbti dublerių ekipoje.