Naujieji Anglijos čempionai tik po sunkios kovos palaužė „Aston Villa“ © AP nuotr.

Anglijos čempionų titulą jau užsitikrinę „Liverpool“ futbolininkai, sugrįžus į aikštę demonstruoja ne tokį futbolą, kokį sirgaliai įpratę matyti. Liverpulio ekipa sezoną pradėjo nesustabdomai, tačiau paskutiniu metu Jurgeno Kloppo auklėtinių motyvaciją išvysti gana sudėtinga.

Po didžiausio pralaimėjimo šiame sezone čempionai reabilitavosi rungtynėse prieš „Aston Villa“ ekipa. Jie šventė pergalę namuose 2:0.

Rungtynės vyko permainingai, lygos autsaideriai neleido čempionams dominuoti bei kūrė agresyvias atakas. Vis tik „Liverpool“ ekipai pasižymėti pavyko 71-ąją minutę, o įvartį po N. Keitos perdavimo pelnė S. Mane.

90-ąją minutę galutinį tašką rungtynėse padėjo pirmąjį įvartį šiame sezone pelnęs C. Jonesas.

Sekančias rungtynes čempionai žais išvykoje prieš „Brighton“ ekipą.

„Aston Villa“ šiuo metu kovoja dėl išlikimo Anglijos „Premier“ lygoje ir su 27 taškais rikiuojasi 18-oje turnyrinės lentelės vietoje.