Naujojo "Legia" stadiono atidaryme - 11 įvarčių trileris su "Arsenal" (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Varšuvos "Legia" aistruoliai turi kuo pasidžiaugti - šeštadienį draugišku maču su Londono "Arsenal" atidarytas naujasis klubo stadionas, kuris buvo pastatytas vietoje senojo ir pavadintas maršalo Jozefo Pilsudskio garbei.

Įspūdingas draugiškas mačas baigėsi svečių iš Anglijos pergale retu futbolui rezultatu 6-5.

Dvikova "Legia" ekipai maždaug 35 tūkstančių žiūrovų talpinančiame stadione prasidėjo labai sėkmingai - sužaidus vos 36 minutes jie pirmavo net 3-0 po Arielio Cabralo bei Arturo Jedrzejczyko smūgių, ir Laurento Koscielny įvarčio į savus vartus.

Nepaisant to, jau po kelių minučių Marouane'as Chamakhas sušvelnino santykį, o antrojo kėlinio pradžioje dukart pasižymėjęs Emanuelis Eboue 60 minutę atstatė pusiausvyrą. Dar po trijų minučių Kieranas Gibbsas išvedė "Arsenal" į priekį, bet 75 minutę Jedrzejczykas privertė džiūgauti Varšuvos komandos gerbėjus - 4-4.

Visgi to "Legia" nepakako - 81 minutę Jay'us Emmanuelis Thomasas vėl suteikė pranašumą "Arsenal", kurį tuoj įtvirtino Samiras Nasri. Vėlyvas Maciejaus Iwanski tikslus smūgis tebuvo paguoda pralaimėjusiems šeimininkams.