Naujuosius metus "Juventus" pradėjo pralaimėjimu, Melo - spyriu varžovui į galvą (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį po žiemos pertraukos atnaujintos Italijos "Serie A" pirmenybės prasidėjo netikėtu Turino "Juventus" futbolininkų pralaimėjimu.

Luigi Delneri auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje mače prieš "Parma" jau nuo 17 minutės buvo priversti rungtyniauti mažumoje, mat už spyrį varžovui į galvą iš aikštės buvo pašalintas atraminis saugas Felipe Melo.

Kiekybinę persvarą įgiję svečiai sutriuškino "senąją senjorą" rezultatu 4-1, o du įvarčius nugalėtojams pelnė "Juventus" klubui priklausantis jaunasis talentas Sebastianas Giovinco.

Sėkmingai XVIII turo susitikimas susiklostė čempionate pirmaujančiai "Milan" vienuolikei, kuri išvykoje po vienintelio Rodney Strassero tikslaus smūgio 85 minutę palaužė "Cagliari" ekipą.

Verta paminėti, kad prie pergalingo įvarčio daug prisidėjo po keitimo pasirodęs madų sostinės komandos naujokas Antonio Cassano, atlikęs rezultatyvų perdavimą.

"Roma" - "Catania" dvikovoje rezultatu 4-2 triumfavo šeimininkai, o vėliausiai pasibaigusiame turo mače čempionų titulą ginantys Milano "Inter" futbolininkai "San Siro" stadione 3-1 nugalėjo "Napoli" ekipą.

Turino "Juventus" 1 - 4 "Parma"
41' [0 - 1] S. Giovinco
48' [0 - 2] S. Giovinco
60' [1 - 2] N. Legrottaglie
62' [1 - 3] H. Crespo (iš 11 m. baudinio)
90' [1 - 4] R. Palladino

17' iš aikštės pašalintas F. Melo ("Juventus")

"Roma" 4 - 2 "Catania"
5' [1 - 0] M. Borriello
29' [1 - 1] M. Silvestre
38' [1 - 2] M.G.M. Lopez
47' [2 - 2] M. Borriello
86' [3 - 2] M. Vucinic
90' [4 - 2] M. Vucinic

"Bologna" 1 - 1 "Fiorentina"
5' [1 - 0] M.D. Vaio
67' [1 - 1] M.A. Santana

"Brescia" 1 - 2 "Cesena"
33' [0 - 1] L. Jimenez
41' [0 - 2] L. Ceccarelli
50' [1 - 2] C.M. Eder

"Cagliari" 0 - 1 "Milan"
85' [0 - 1] R. Strasser

"Genoa" 0 - 0 Romos "Lazio"

"Lecce" 0 - 1 "Bari"
78' [0 - 1] S.O. Chuka

90' iš aikštės pašalintas G.G.S. Giacomazzi ("Lecce")

"Palermo" 3 - 0 Genujos "Sampdoria"
37' [1 - 0] F. Miccoli
50' [2 - 0] G. Migliaccio
79' [3 - 0] M. Maccarone

"Udinese" 2 - 0 Veronos "Chievo"
14' [1 - 0] A. Sanchez
25' [2 - 0] A.D. Natale

34' iš aikštės pašalintas G. Pinzi ("Udinese")
41' A.D. Natale ("Udinese") nerealizavo 11 m. baudinio

Milano "Inter" 3 - 1 "Napoli"
3' [1 - 0] T. Motta
25' [1 - 1] M. Pazienza
37' [2 - 1] E. Cambiasso
55' [3 - 1] T. Motta