Neišlaikyta persvara Kaune „Dainavai“ kainavo du taškus

Gegužės 11 d., penktadienį, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai svečiavosi laikinojoje sostinėje, kur priėmė Kauno NFA ekipos mestą iššūkį. Pirmieji į priekį įsiveržę Donato Vencevičiaus auklėtiniai nesugebėjo išlaikyti dviejų įvarčių pranašumo ir buvo priversti tenkintis lygiosiomis – 2:2.

Alytaus „Dainavos“ futbolininkai į Kauną atvykusius „Dzūkų tankus“ pradžiugino jau 3-ąją rungtynių minutę, kuomet komandos kapitonas Linas Savastas puikiu smūgiu nuginklavo NFA vartininką Kajų Urbietį ir išvedė alytiškius į priekį – 1:0!

Antrasis dainaviečių įvartis krito jau antroje mačo pusėje – kėlinio pradžioje „Dainavos“ persvarą padvigubino jau penktose rungtynėse iš eilės įvarčiu pasižymintis legionierius iš Ukrainos Dmytro Zaitsev.

Deja, tai buvo viskas, kas galėjo pradžiuginti Kauno NFA dirbtinės dangos stadione susirinkusius Dzūkijos futbolo klubo gerbėjus. 65-ąją mačo minutę šeimininkai uždirbo 11 metrų baudinį, kai po grubios gynėjų klaidos kauniečių ataką nutraukė „Dainavos“ klubo vartininkas Martynas Matijoška. Baudinį sėkmingai realizavo NFA gynėjas Džiugas Raudonius – 2:1.

Sušvelninę rezultatą NFA futbolininkai dar labiau persvėrė kamuolio kontrolę ir dominavo aikštėje. Pirmąją pridėto laiko minutę prarastu dainaviečių kamuoliu gynyboje pasinaudoję kauniečiai išnaudojo atsiradusią progą ir po Valdo Paulausko įvarčio išlygino rezultatą. Rungtynių teisėjas užfiksavo antrąsias Alytaus „Dainavos“ sezono lygiąsias tame pačiame NFA stadione.

Po 7-ojo turo be pralaimėjimų žengiantys dzūkai su 17 taškų išlieka Pirmos lygos lyderiais.

Artimiausias rungtynes dainaviečiai žais gegužės 18 d., kitą penktadienį, kai išvykoje susikaus su viena iš lygos favoričių Gargždų „Bangos“ ekipa.

Kauno NFA – Alytaus DFK „Dainava“ 2:2 (0:1)
NFA stadionas, 120 žiūrovų
Teisėjai: J. Butkus, A. Kartašovas, Ž. Yla
Įvarčiai: 3′ L. Savastas, 54′ D. Zaitsev (Dainava); 65′ (11 m.b.) D. Raudonius, 90+1′ V. Paulauskas (NFA)

DFK „Dainava“: M. Matijoška, R. Banevičius, T. Bučma, L. Savastas, K. Morozov, E. Timba, A. Rocys, E. Puzakinas, D. Zaitsev (76′ B. Paulėkas), G. Jarusevičius (83′ A. Watanabe), V. Hugo (46′ Y. Koike).