Neįtikėtina drama Lesteryje pasibaigė apmaudžiu "Man Utd" pralaimėjimu (VIDEO)

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį buvo sužaistos dvejos 5-ojo turo rungtynės.

„Manchester United“ futbolininkai išvykoje susigrūmė su „Leicester City“ vienuolike. Itin rezultatyviose rungtynėse dramatišką pergalę rezultatu 5-3 išplėšė šeimininkai.

13-ąją minutę „raudonieji velniai“ įsiveržė į priekį, kuomet po puikaus Radamelio Falcao pakelto kamuolio pasižymėjo Robinas van Persie.

Ilgai laukti dar vieno „Man Utd“ įvarčio neprireikė ir jau 16-ąją minutę nuostabų įvartį pelnė Angelis Di Maria, kuris meistrišku būdu perkėlė kamuolį per varžovų vartininką.

Tačiau „Leicester“ vienuolikei dar iki pirmojo kėlinio pabaigos pavyko sušvelninti rezultatą, o tai suteikė dar didesnio pasitikėjimo savo jėgomis.

Antrajame kėlinyje Lesteryje susirinkę žiūrovai išvydo įvarčio šou ir netikėtą rungtynių pabaigą. 57-ąją minutę Anderis Herrera pelnė trečiąjį įvartį ir atrodė, kad jis lems šio susitikimo pabaigą.

Tačiau 62-ąją minutę Markas Clattenburgas suteikė vilties šeimininkams, kuomet į „Man Utd“ vartus skyrė abejotiną 11 metrų baudinį, o jį realizavo Davidas Nugentas.

Netikėtas 11 metrų baudinys pažadino „Leicester City“ komandos nusiteikimą ir vos po dviejų minučių jie išlygino rezultatą.

Svečiai iš Mančesterio pasimetė ir aikštėje pradėjo daryti klaidų, o tuo 79-ąją minutę pasinaudojo Jamieras Vardy, kuris pirmą kartą šiose rungtynėse „Leicester“ ekipą išvedė į priekį.

83-ąją minutę „Man Utd“ futbolininkai buvo sužlugdyti galutinai, kuomet už pražangą baudos aikštėje raudoną kortelę prieš save išvydo Tyleris Blackettas. Šį kartą prie 11 metrų žymos stojo Leonardo Ulloa, o jo koja nesudrebėjo ir penktą kartą šiame susitikime buvo nuginkluotas Davidas De Gea.

„Man Utd“ po pralaimėjimo nukrito į 12-ąją vietą, o tuo tarpu „Leicester City“ su 8 taškais pakilo į šeštąją poziciją.

Kitose rungtynėse Londono „Tottenham“ savo stadione nesugebėjo įveikti „West Brom“ futbolininkų, kurie po Jameso Morrisono įvarčio iškovojo pergalę.

"Leicester City" 5 - 3 "Manchester United"

13' [0 - 1] R.van Persie

16' [0 - 2] A.Di Maria

17' [1 - 2] L.Ulloa

57' [1 - 3] A.Herrera

62' [2 - 3] D.Nugent (11m. baudinys)

64' [3 - 3] E.Cambiasso

79' [4 - 3] J.Vardy

83' [5 - 3] L.Ulloa (11m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7210903" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Tottenham" 0 - 1 "West Brom"

74' [0 - 1] J.Morrison

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=FYTySVgAByMRw1v1" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 0 1
  • Stebetojas

Na tik 5 turas dar gali daug kas pasikeisti.Ispanijoje Real 6 tsk po 4 turu manau dauguma tikejosi kad daugiau bus.Anksti dar spresti nes po kiekvieno turo lentele keisis is esmes.Taip pralosia silpnoms komandoms bet dar tik cempionatas isibegeja 😃

• 0
    nn

Kokiu dar aukstumu? 5 taskai surinkti per 5 varzybas. O kokie varzovai buvo? Apie jokius top 4 galima nesvaigt

• 0
  • pramaniukas
    medis

teisejas tai legendinis, tokiu nesamoniu seniai nemaciau, aisku ir utd gynyba neblizgejo, ir centro saugai tikrai prastai gynes

neveltui medis esi, teisejas viena kliurka padare kai skyre pirma 11 metru baudini daugiau nemciau jokiu kliurku. patikslink kur dar grybavo?

• 0
  • sofistas
    :D

Geriausias rungtynių epizodas kai Leicesteris išlygino rezultatą 3-3 ir Rooney lakstė po savo baudos aikštelę mosuodamas rankom ir rėkdamas visa gerkle ant savo komandos 😀 😀

Būtent - "kapitonas", gal nuo čia reikia pradėti spręsti problemas?

• 0
    Liverpool

Stebetojas, tai kokio velnio praėjusį sezoną ant Moyes stūmėt nors turėjo žymiai geresnį startą jei jūsų numylėtinis Van Gal. O jau šiais metais visi sako reikia laiko Van gal naujas treneris bla bla bla, manau būtumėt jūs Moyes laiko davę, tai šį sezoną tikrai mu nesivilktu taip žemai ir rodytų tikrai stabilesnį žaidimą ir šiaip iš mu nieks nieko nesitikėjo sezono pradžioje kaip matosi gerai padarė. Nors pažiūrėsim kur bus jie sezono pabaigoj.