Neįtikėtina drama Lesteryje pasibaigė apmaudžiu "Man Utd" pralaimėjimu (VIDEO)

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį buvo sužaistos dvejos 5-ojo turo rungtynės.

„Manchester United“ futbolininkai išvykoje susigrūmė su „Leicester City“ vienuolike. Itin rezultatyviose rungtynėse dramatišką pergalę rezultatu 5-3 išplėšė šeimininkai.

13-ąją minutę „raudonieji velniai“ įsiveržė į priekį, kuomet po puikaus Radamelio Falcao pakelto kamuolio pasižymėjo Robinas van Persie.

Ilgai laukti dar vieno „Man Utd“ įvarčio neprireikė ir jau 16-ąją minutę nuostabų įvartį pelnė Angelis Di Maria, kuris meistrišku būdu perkėlė kamuolį per varžovų vartininką.

Tačiau „Leicester“ vienuolikei dar iki pirmojo kėlinio pabaigos pavyko sušvelninti rezultatą, o tai suteikė dar didesnio pasitikėjimo savo jėgomis.

Antrajame kėlinyje Lesteryje susirinkę žiūrovai išvydo įvarčio šou ir netikėtą rungtynių pabaigą. 57-ąją minutę Anderis Herrera pelnė trečiąjį įvartį ir atrodė, kad jis lems šio susitikimo pabaigą.

Tačiau 62-ąją minutę Markas Clattenburgas suteikė vilties šeimininkams, kuomet į „Man Utd“ vartus skyrė abejotiną 11 metrų baudinį, o jį realizavo Davidas Nugentas.

Netikėtas 11 metrų baudinys pažadino „Leicester City“ komandos nusiteikimą ir vos po dviejų minučių jie išlygino rezultatą.

Svečiai iš Mančesterio pasimetė ir aikštėje pradėjo daryti klaidų, o tuo 79-ąją minutę pasinaudojo Jamieras Vardy, kuris pirmą kartą šiose rungtynėse „Leicester“ ekipą išvedė į priekį.

83-ąją minutę „Man Utd“ futbolininkai buvo sužlugdyti galutinai, kuomet už pražangą baudos aikštėje raudoną kortelę prieš save išvydo Tyleris Blackettas. Šį kartą prie 11 metrų žymos stojo Leonardo Ulloa, o jo koja nesudrebėjo ir penktą kartą šiame susitikime buvo nuginkluotas Davidas De Gea.

„Man Utd“ po pralaimėjimo nukrito į 12-ąją vietą, o tuo tarpu „Leicester City“ su 8 taškais pakilo į šeštąją poziciją.

Kitose rungtynėse Londono „Tottenham“ savo stadione nesugebėjo įveikti „West Brom“ futbolininkų, kurie po Jameso Morrisono įvarčio iškovojo pergalę.

"Leicester City" 5 - 3 "Manchester United"

13' [0 - 1] R.van Persie

16' [0 - 2] A.Di Maria

17' [1 - 2] L.Ulloa

57' [1 - 3] A.Herrera

62' [2 - 3] D.Nugent (11m. baudinys)

64' [3 - 3] E.Cambiasso

79' [4 - 3] J.Vardy

83' [5 - 3] L.Ulloa (11m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7210903" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Tottenham" 0 - 1 "West Brom"

74' [0 - 1] J.Morrison

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=FYTySVgAByMRw1v1" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>