Neįtikėtinas 7 įvarčių trileris Vokietijoje baigėsi „Borussia“ ekipos pergale © REUTERS nuotr.

Sekmadienį vykusiose Bundeslygos rungtynėse Dortmundo „Borussia“ namuose po atkaklios kovos rezultatu 4:3 palaužė „Augsburg“ ekipos futbolininkus.

Pirmame kėlinyje abi komandos pelnė po du įvarčius. Šeimininkų ekipoje atitinkamai 29 ir 42 minutėmis pasižymėjo Jude'as Bellinghamas ir Nico Schlotterbeckas, o „Augsburg“ komandoje 40 ir 45+1 minutėmis savaisiais įvarčiais atsakė Arne Maieris ir Ermedinas Demirovičius.

75 minutę Dortmundo ekipa po puikaus Jamie Bynoe-Gittenso įvarčio išsiveržė į priekį trečią kartą šiame sustikime, tačiau svečiai nenuleido rankų ir vos už keletos minučių „Augsburg“ gynėjas Davidas Colina lygino rezultatą dar kartą.

Tačiau, „Borussia“ prabėgus kiek daugiau nei minutei po praleisto įvarčio išsiveržė į priekį fantastišku pergalingu stiliumi. 78 minutę Giovanni Reyna pasižymėjo atlikdamas fantastiško grožio smūgį ir rezultatas tapo 4:3.

Šiuo metu, Dortmundo „Borussia“ rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Įdomu tai, kad lentelės viršuje yra itin ankšta ir antrą, bei šeštą vietas skiria vos du taškai.