Neįtikėtinose rungtynėse Pedro įvartis padovanojo "Barcelona" klubui UEFA Supertaurę (VIDEO)
"Barcelona" ekipa po įspūdingos dramos rezultatu 5:4 palaužė "Sevilla" futbolininkus ir iškovojo UEFA Supertaurę.

Dar 3 minutę po Everio Banegos baudos smūgio į priekį įsiveržė "Sevilla" ekipa. Tačiau pirmame kėlinyje dviem tiksliais baudos smūgiais atsakė Lionelis Messi, o kėlinio pabaigoje trečiąjį įvartį "Barcelona" ekipai įmušė Rafinha.

Antrame kėlinyje pasižymėjo ir Luisas Suarezas, kuris padidino "Barcos" persavrą iki trijų įvarčių. Vis dėl to "Sevilla" nebuvo linkusi pasiduoti ir po Jose Reyeso, Kevino Gameiro bei Yevgeniyaus Konoplyankos įvarčių sugebėjo rezultatą išlyginti.

Pratęsimo metu iniciatyva buvo katalonų pusėje. Pavojingos atakos 115 minutę virto įvarčiu, kuomet po atremto Lionelio Messi smūgio kamuolį į vartus pasiuntė Pedro, kuris ir nulėmė Ispanijos čempionų pergalę

Startinės sudėtys:

"Barcelona": Ter Stegen, Alves, Piqué, Mascherano, Mathieu, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Suárez ir Rafinha.

"Sevilla": Beto, Coke, Rami, Krychowiak, Trémoulinas, Krohn-Dehli, Iborra, Reyes, Banega, Vitolo ir Gameiro.