Nelengvos lyderių pergalės Prancūzijoje © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate trečiadienį buvo žaidžiami XXI turo mačai.

Sunkią pergalę išvykoje iškovojo daugkartinis šalies čempionas "Lyon" klubas, 3-1 įveikęs "Lorient". Svečiai po pirmojo kėlinio atsilikinėjo nuo varžovų, kai įvartį pelnė Pierre Ducasse.

Tačiau po didžiosios pertraukos "Lyon" gretose du sykius pasižymėjo Kimas Kallstromas, kartą įmušė Lisandro Lopezas ir svečiai šventė reikalingą pergalę.

Tokiu pat rezultatu savo varžovus įveikė lyderis "Bordeaux", išvykoje 3-1 palaužęs absoliutų lygos autsaiderį "Grenoble". Šeimininkai kiek netikėtai pirmieji pelnė įvartį, tačiau svečiai į tai antrajame kėlinyje atsakė trimis tiksliai smūgiais.

Reikalingą pergalę namuose iškovojo ir "Marseille" futbolininkai, rezultatu 2-1 palaužę "Le Mans". Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai iš arti vartininką nuginklavo Le Tallecas. Tačiau kiek vėliau Mamadou Niangas rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje puolėjas realizavęs Brandao uždirbtą 11 metrų baudinį išplėšė savo ekipai ir tris taškus.

„Lorient“ 1 - 3 „Lyon“
27' [1 - 0] Pierre Ducasse
62' [1 - 1] Lisandro Lopez
70' [1 - 2] Kim Källström
87' [1 - 3] Kim Källström

„Marseille“ 2 - 1 „Le Mans“
15' [0 - 1] Tallec
29' [1 - 1] Mamadou Niang
53' [2 - 1] Mamadou Niang (iš 11 metrų baudinio)

„Grenoble“ 1 - 3 „Bordeaux“
45' [1 - 0] Luaren Battles
52' [1 - 1] Yoan Gouffran
55' [1 - 2] Maroune Chamakh
81' [1 - 3] Fernando Cavenaghi

46' Jimmy Juan pašalintas iš aikštės („Grenoble“)

„Lens“ 0 - 1 „Montpellier“
85' [0 - 1] Victor Hugo Montano

„Nice“ 0 - 1 „Auxerre“
90' [0 - 1] Ireneusz Jelen

„PSG“ 0 - 1 „Monaco“
67' [0 - 1] Edel (į savus vartus)

„Sochaux“ 2 - 1 „Lille“
8' [1 - 0] Damien Perquis
11' [2 - 0] Stephane Dalmat
75' [2 - 1] Robert Vittek

23' Yohan Cabaye („Lille“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Toulouse“ 0 - 0 „Nancy“

„Saint-Etienne“ 0 - 0 „Rennes“

„Boulogne“ 0 - 2 „Valenciennes“
49' [0 - 1] Gaetan Bong
90' [0 - 2] Fahid Benkhalfallah