Nesustabdomai žaidžiantis H. Kane'as su "Tottenham" nepaliko jokių vilčių "Stoke City" (VIDEO)

Sekmadienį 15 valandą 30 minučių Lietuvos laiku sužaistos vienintelės Anglijos "Premier" lygis 26-ojo turo rungtynės.

"White Hart Lane" stadione ginklus tarpusavyje surėmė Londono "Tottenham" ir "Stoke City" ekipos. Nuostabus Harry Kane'o pasirodymas leido "Spurs" vienuolikei švęsti pergalę rezultatu 4-0.

Mauricio Pochettino auklėtiniai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių spaudė varžovus ir sukūrė daug pavojingų progų. 14-ąją minutę H. Kane'as pasiekė savo pirmąjį įvartį, o artėjant kėliniui į pabaigą jau anglas džiaugėsi "hat-tricku".

Kartu su Romelu Lukaku rezultatyviausiu "Premier" žaidėju esantis H. Kane'as 32-ąją minutę pasižymėjo po kampinio, o už penkių minučių pelnė įvartį iš maždaug 25 metrų.

H. Kane'as savo pasirodymo "hat-tricku" neužbaigė ir per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko rezultatyvų perdavimą Dele Alli, kuris uždarė įvarčių sąskaitą šiose rungtynėse.

"Tottenham" po pergalės bent laikinam su 53 taškais pakilo į antrąją poziciją, o nuo lyderių Londono "Chelsea" išlaiko 10 taškų atsilikimą. "Stoke City" lieka dešimtoje pozicijoje.

"Tottenham" 4 - 0 "Stoke City"
14' [1 - 0] H. Kane
32' [2 - 0] H. Kane
37' [3 - 0] H. Kane
45+1' [4 - 0] D. Alli