"Newcastle" ir "Man City" išsiskyrė taikiai © Eurofootball.lt
Vėlų pirmadienio vakarą vykusiose paskutinėse Anglijos "Premier" lygos VIII turo rungtynėse "Newcastle" bei "Man City" klubai išsiskyrė taikiai 2-2.

Dvikovos pradžia namie žaidusiai "Newcastle" ekipai nieko gero nežadėjo - 12 minutę brangiausią visų laikų Mančesterio vienuolikės futbolininką Robinho baudos aikštelėje pargriovė gynėjas Habibas Beye, o teisėjas ne tik skyrė 11 metrų baudinį, bet ir pašalino šeimininkų žaidėją iš aikštės.

Standartinę situaciją suklaidindamas vartininką Shay'ų Giveną ramiai realizavo pats Robinho - 0-1.

Nepaisant to, kad svečiai turėjo progų padvigubinti pranašumą, prieš pat didžiąją pertrauką 'šarkos' atstatė pusiausvyrą - kamuolys baudos aikštelėje atšoko puolėjui Shola Ameobi po kojomis ir šis nesuklydo - 1-1.

Antrosios mačo dalies pradžioje žaidimas vyko apylygiai, o 63 minutę dešimtyje likusi "Newcastle" komanda įsiveržė į priekį, kai po Geremi pakelto kampinio bandydamas išmušti kamuolį jį į savų vartų tinklą pasiuntė gynėjas Richardas Dunne'as.

Praleidę įvartį svečiai ėmė po truputį spausti varžovus ir galiausiai pasiekė savo - nors 84 minutę vartininkas Givenas atrėmė "Man City" saugo Stepheno Irelando bandymą, dar po kelių minučių šis airis išlygino santykį, pasižymėdamas smūgiu į apatinį vartų kampą po Robinho perdavimo.

"%c00046" 2 - 2 "%c00054"
14' [0 - 1] Robinho (iš 11 metrų baudinio)
44' [1 - 1] Shola Ameobi
63' [2 - 1] Richard Dunne (į savus vartus)
86' [2 - 2] Stephen Ireland

12' iš aikštės pašalintas Habib Beye ("Newcastle")