"Newcastle" nesugebėjo namie įveikti "Portsmouth" © Eurofootball.lt
Svarbiame Anglijos "Premier" lygos XXXIV turo mače žūtbūt reikalingos pergalės nesugebėjo iškovoti dėl išlikimo lygoje besigrumiantis "Newcastle" klubas, namie rungtynes su "Portsmouth" baigęs lygiosiomis 0-0.

Dabar Alano Shearerio auklėtiniai, nelaimėję jau devintosios dvikovos iš eilės, nuo saugios 17 vietos atsilieka trimis taškais.

'Šarkoms' viso mačo metu netrūko ryžto, tačiau pralaužti gerai organizuotos svečių gynyboms šeimininkams nepavyko.

Bene geriausios progos 63 minutę neišnaudojo patyręs puolėjas Michaelas Owenas - po Marko Vidukos perdavimo iššokęs vienas prieš Davidą Jamesą anglas smūgiavo nestipriai ir neitin tiksliai, suteikdamas galimybę varžovų vartų sargui išgelbėti komandą.

Prieš pat pertrauką Jamesas atrėmė pavojingą Damieno Duffo bandymą, bet vos nepadovanojo "Newcastle" ekipai įvarčio, kuomet nepagavo to paties airio skersuoto kamuolio.

Dvikovai artėjant į pabaigą Shearerio vienuolikei akivaizdžiai pradėjo stigti jėgų ir "Portsmouth" atsigavo bei galėjo išplėšti pergalę.

Visgi galingą Nadiro Belhadj smūgį atrėmė vartininkas Steve'as Harperis, į patogią poziciją iššokęs Peteris Crouchas mušė pernelyg silpnai, o Richardas Hughesas sudrebino išorinę tinklo dalį.

"Newcastle" 0 - 0 "Portsmouth"