„Newcastle“ sugrįžo į pergalių kelią „Premier“ lygoje © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Newcastle United“ namuose rezultatu 2:1 palaužė „Wolves“ futbolininkus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 26 minutę. Po Kierano Trippiero perdavimo iš standartinės padėties, smūgiu galva svečių vartininką nuginklavo Alexanderis Isakas.

„Vilkai“ sugebėjo išlyginti rezultatą 68 susitikimo minutę. Įvartį pelnė baudos aikštelėje savo progą „susimedžiojęs“ Hwang Hee-Chanas.

Tačiau, „šarkos“ 79 minutę pelnė pergalingą mačo įvartį. Po keitimo pasirodęs Miguelis Almironas pasiuntė kamuolį į vartus.

„Newcastle“ nutraukė penkių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją „Premier“ lygoje ir šiuo metu rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Wolves“ tenkinasi trylikta vieta.