Neymaras išsigydė koronavirusą © JumpStory nuotr.

Paryžiaus „Saint Germain“ ekipa išgirdo džiugias naujienas.

Oficialiai pranešta, kad nuo koronaviruso pasveiko jos lyderis Neymaras.

Pranešama, kad brazilas jau spėjo prisijungti prie klubo treniruočių.

Šią informaciją žaidėjas patvirtino ir socialiniame tinkle.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...