Neymaras spindėjo mače su Kolumbija, bet brazilai liko be pergalės

Neymaras po 93 dienų pertraukos grįžo į aikštę ir sužaidė draugiškas rungtynes nacionalinėje komandoje.

Visą vasarą su persikėlimu į "Barceloną" sietas futbolininkas stojo į kovą prieš Kolumbijos rinktinę. Jis prisidėjo prie abiejų brazilų įvarčių, tačiau susitikimas baigėsi be nugalėtojo – lygiosios 2:2.

19-ąją minutę Casemiro po Neymaro perdavimo išvedė brazilus į priekį, tačiau kolumbiečiai atsakė žaibiškais įvarčiais – Luiso Murielio dublis per devynes minutes leido Kolumbijos rinktinei įgyti persvarą iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti daugiau nei 10 minučių.

Antrojo kėlinio pradžioje tas pats Neymaras tiksliu smūgiu atstatė lygybę, tačiau tai buvo viskas iš abiejų komandų.

Pergalę draugiškose rungtynėse nuskynė Urugvajaus rinktinė. Be Luiso Suarezo ir Edinsono Cavani žaidę urugvajiečiai palaužė Kostą Riką – 2:1.

Urugvajiečiai pergalę pasiekė po dramatiško Jonathano Rodriguezo įvarčio 90-ąją minutę.