"Nice" dar kartą sužaidė lygiosiomis, "Bordeaux" pavijo "Marseille" (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar penki "Ligue 1" pirmenybių susitikimai.

"Nice" komanda su kiekvienu turu atsiduria vis toliau nuo Prancūzijos čempionų titulo. Šį kartą Lucieno Favre'o auklėtiniai nesugebėjo įveikti "Nantes" komandos.

Pastaroji iš tiesų netgi turėjo daugiau šansų iškovoti pergalę, nes surengė tikrai daugiau pavojingų atakų. Visgi, dar pirmajame kėlinyje į tikslų Emiliano Sala smūgį įvarčiu atsakius Jeanui Micheliui Seri, rezultatas nepasikeitė.

Nicos futbolininkus nuo pirmąją vietą užimančio "Monaco" dabar skiria keturi taškai, bet jau rytoj ši persvara gali išaugti iki septynių.

Savo ruožtu "Marseille" lygiosiomis pasinaudojo "Bordeaux" klubas, susilyginęs su minėta ekipa, kuri šiuo metu užima penktąją vietą.

Jocelyno Gourvenneco kariauna namuose sutriuškino link iškritimo zonos artėjantį "Montpellier" klubą. Nugalėtojus pirmojo kėlinio viduryje į priekį išvedė Diego Rolanas, o neilgai trukus dar kartą įmušė Younousse'as Sankhare'as. Praėjus kelioms minutėms po to Valentinas Vada pasižymėjo nuo 11 metrų žymos ir rezultatas jau tapo triuškinantis.

Iškart po petraukos tą patį padarė Ryadas Boudebouzas, tačiau aikštės šeimininkų pergalę po kontratakų galiausiai įtvirtino Rolanas bei Malcomas.

"Nantes" 1 - 1 "Nice"
[1-0] 22' Emiliano Sala
[1-1] 28' Jean Michel Seri

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10230832" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

[2-0] 29' Younousse Sankhare
[3-0] 32' Valentin Vada (iš 11 metrų baudinio)
[3-1] 47' Ryad Boudebouz (iš 11 metrų baudinio)
[4-1] 76' Diego Rolan
82' Daniel Congre ("Montpellier") pašalintas iš aikštės
[5-1] 90' Malcom

"Nancy" 2 - 3 "Lorient"
[1-0] 28' Faitout Maouassa
[2-0] 42' Issiar Dia (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 66' Benjamin Moukanjo
[2-2] 87' Wesley Lautoa
[2-3] 90' Arnold Mvuemba

"Toulouse" 0 - 0 "Rennes"
62' Alexis Blin ("Toulouse") pašalintas iš aikštės

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>