Niūros dienos A. Wengerui: "West Brom" namuose patiesė "Arsenal" (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje 14 valandą 30 minučių Lietuvos laiku įvyko pirmosios 29-ojo turo rungtynės.

"West Brom" futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su Londono "Arsenal" vienuolike. "Kanonierių" sirgaliai vėl išvydo blankų komandos žaidimą, o Tony Puliso auklėtiniai džiaugėsi pergale rezultatu 3-1.

"Kanarėles" į pergalę vedė gynėjas Craigas Dawsonas - 12-ąją minutę anglas po Nacero Chadli pakelto kampinio išvedė šeimininkus į priekį.

Vis dėlto ilgai išsaugoti įgyto pranašumo "West Brom" vienuolikei nepavyko - po puikaus Granito Xhakos perdavimo į baudos aikštelę įkirtęs Alexis Sanchezas "išmaudė" kelis varžovų gynėjus ir išlygino rezultatą.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką daugiau įvarčių komandos nepasiekė, todėl visa kova persikėlė į kitas 45 minutes, kurios ne taip kaip norėta susiklostė Arsene'ui Wengerui.

55-ąją minutę "West Brom" vėl įsiveržė į priekį - po keitimo aikštėje pasirodęs Halas Robsonas-Kanu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, nors epizodas buvo itin slidus, mat Davidui Ospinai sėkmingiau išmušti kamuolį sutrukdė greičiausiai nuošalėje buvęs varžovas.

"Arsenal" po dar vieno praleisto įvarčio bandė atsitiesti ir sykį Danny Welbeckas po standartinės situacija pataikė į skersinį, tačiau visos viltys žlugo 75-ąją minutę, kai antrąjį įvartį po kampinio pasiekė C. Dawsonas.

"West Brom" per likusį laiką pergalės iš savo rankų neišleido ir po dviejų pralaimėjimų iš eilės grįžo į pergalių kelią.

"Kanarėlis" su 43 taškais rikiuojasi aštuntoje pozicijoje, o "Arsenal", turintis 50 taškų, lieka penktoje vietoje.

"West Brom" 3 - 1 "Arsenal"
12' [1 - 0] C. Dawson
15' [1 - 1] A. Sanchez
55' [2 - 1] H. Robson-Kanu
75' [3 - 1] C. Dawson