Europos futbolo čempionate - lemiamų kovų metas. Apie artėjančias turnyro pusfinalio rungtynes tarp Vokietijos ir Prancūzijos ir galimą finalą su portalu "EuroFootball.lt" pakalbėjo televizijos komentatoriai Nerijus Kesminas ir Rytis Vyšniauskas.


"Sunku pasakyti, kokio futbolo šiandien galime tikėtis - atakuojančio ar gynybinio. Abi komandos gali žaisti tokį ir tokį, o savo planus yra susidėliojęs tiek Joachimas Lowas, tiek Didier Deschampsas.

Aišku, viskas priklausys nuo situacijos. Jei bus įmuštas greitas įvartis, bus vienaip, jei ne - grįšime prie gynybinio futbolo", - sakė N.Kesminas.

Žurnalistas teigė, kad intriguojantis susitikimas turėtų skirtis nuo vokiečių mačo prieš italus.

"Nemanau, kad bus tas variantas, kuris buvo Italijos - Vokietijos rungtynėse, nes Antonio Conte auklėtiniai buvo paruošę savo namų darbus ir jie žaidė pagal savo galimybes. O prancūzų potencialas yra didesnis. Gali nustebinti ir vienas, ir kitas treneris."

"Žinoma, neatmesčiau pratęsimo ir 11 metrų baudinių serijos tikimybės. Ypač, kai žaidžia vienodo kalibro varžovai, turintys daug kozirių ir beveik be minusų. Todėl šansų išvysti seriją tikrai yra ir nustebčiau, jei kuri nors komanda laimėtų 3:0 ar 4:1", - teigė N.Kesminas.

Anot televizijos komentatoriaus, jis nepritaria teiginiams, kad "tikrasis turnyro finalas" bus sužaistas šiandienos mače.

"Jis įvyks liepos 10 dieną. Dar prieš Vokietijos ir Italijos rungtynes kai kurie žmonės sakė, kad čia yra tikrasis finalas.

Tačiau nežinai, ar komandos būtų išvis susitikusios lemiamose rungtynėse, jei jos būtų atėjusios iš skirtingų tinklelio pusių. Iš tikrųjų finalas yra paskutinės čempionato rungtynės. Portugalų visiškai nenurašyčiau. Jei jie pateko į finalą, vadinasi, Santoso auklėtiniai yra to verti. Žinoma, ta komanda, kuri prasimuš iš Vokietijos - Prancūzijos poros, bus favoritė, bet ne visada stipresni laimi. Galime prisiminti 1992 m. Danijos ar 2004 m. Graikijos rinktinės triumfą", - teigė N.Kesminas.


Tuo tarpu kitas LRT televizijos komentatorius Rytis Vyšniauskas teigė, kad finale tiek prancūzai, tiek vokiečiai neturėtų susidurti su didesnėmis problemomis.

"Kalbant apie finalą, jei pasiteins prognozės ir ten žais vokiečiai prieš portugalus, manau, laukia žaidimas į vienus vartus.

Jei prancūzai nugalėtų vokiečius, tada juos taip pat matau laiminčius finalą. Lemiamose rungtynėse gali visko būti ir gali kažkam nusišypsoti sėkmė, tačiau mano prognozė tokia - kuri komanda laimės pusfinalio mačą tarp Vokietijos ir Prancūzijos, ta triumfuos ir čempionate", - sakė R.Vyšniauskas.

Apie šiandienos pusfinalio mačą žurnalistas teigė:

"Abi komandos palaipsniui įgauna gerą formą ir su kiekvienu etapu bei rungtynėmis demonstruoja vis geresnį futbolą. Šiuo metu vokiečiai tikriausiai geriausiai subalansuota pasaulio rinktinė. Taip sakė italų treneris Antonio Conte ir sunku jam nepritarti.

Įmušti drausmingai žaidžiantiems Joachimo Lowo auklėtiniams sunku, kaip ir sudėtinga susikurti progą įvarčiui pelnyti. Tačiau prancūzai turi žvėrišką potencialą - Antoine'as Griezmannas bei Dimitrijus Payet yra puikios formos ir žiba šiame čempionate. Mače su Islandija jie darė, ką norėjo. Žinoma, rungtynėse prieš vokiečius taip nebus, tačiau jų meistriškumo lygis leidžia susikurti progas prieš pačias geriausias komandas ir jų gynybos sistemas.

Todėl prognozuočiau, kad laukia kitoks futbolas, nei ketvirtfinalio mače Italija - Vokietija, kai A.Conte auklėtiniai įklampino varžovus į gynybinį futbolą.

Prancūzai yra ne ta komanda, kuri vien ginsis ir sieks 11 metrų baudinių serijos. Laukia intriguojančios rungtynės ir įdomi taktinė kova tarp Didier Deschampso ir J.Lowo.

Aikštės šeimininkams labai pagelbės N'Golo Kante sugrįžimas. Jis turės labai daug darbo aikštės viduryje, tvarkydamasis su kūrybingais ir techniškais varžovų saugais. Spėti, kas laimės yra sunku, tačiau prieš Europos čempionatą prognozavau, kad vokiečiai taps Europos čempionais, matau, juos žengiančius į finalą.

Tai nėra pati užtikrinčiausia mano gyvenimo prognozė. Spėčiau, kad minimalia persvara laimės Vokietija. Žinoma, nereikėtų atmesti pratęsimo ir 11 metrų baudinių serijos - šiame pusfinalyje gali nutikti visko".

 

Tuo tarpu lažybų bendrovė "Tonybet" daugiau šansų suteikia Prancūzijai ir nustatė koeficientą 2,72, Vokietijos šansai įvertinti 3,02, lygiųjų koeficientas - 3,05. Daugiau informacijos "Tonybet.lt"

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • Petrofanas

  Pritariu vyšniai.. šiandien tikrasis finalas.

  • -5
 • Taigi Kesminas aiskiai pasake, kad finalas liepos 10, siandien pusfinalis, durneli tu

  • +13
 • nedaskaiciau

  Kesminas uzpiso juodai.

  • -1
 • O taip

  Abi komandos igauna gera forma! Ir pries ka ta forma demonstravo? Slovakija? Islandija? Kokia ispudinga buvo prancuzu forma pries airius. Vokieciai pries italus pasirode gerai, bet grupeje daug stebuklu rode? Ka grupeje rode prancuzai? Ivarcius 92 minute? Gal nebespankit, eGZpertai, apie aiskius favoritus finale - triju is jau "aiskiu dvikovos favoritu" - kroatu, lenku ir velso rinktines jau namie

  • +10
 • j.sanchez
  Petrofanas

  Pritariu vyšniai.. šiandien tikrasis finalas.

  ne siandien finalas. o liepos desimta.portu gali buti uz fra ir ger.

  • +1

Kitos naujienos