„Norwich City“ išskyrė tris kandidatus į naujo trenerio poziciją © AFP nuotr.

„Sky Sports“ praneša, kad „Norwich City“ išskyrė tris trenerius, su kuriais norėtų užvesti derybas dėl „Kanarėlių“ trenerio pareigų: Deanas Smithas, Frankas Lampardas ir „Southampton“ strategas Ralphas Hasenhuttlas.

Pagrindinis kandidatas – buvęs „Chelsea“ ir „Derby“ treneris Lampardas, su kuriuo derybos planuojamos dar šios savaitės pabaigoje.

Tačiau neseniai atleistas „Aston Villa“ treneris Deanas Smithas taipogi patraukė Norvičo klubo dėmesį. Manoma, kad Smithas turi visus reikiamus įgūdžius ir patirtį, kad galėtų atneštų sėkmę „Kanarėlėms“. Jis 2019 m. atvedė „Villa“ į „Premier“ lygą ir ten išlaikė juos pirmąjį sezoną, o praeitame sezone finišavo 11 vietoje.

Šiuo metu trečiasis kandidatas Hasenhuttlas yra sunkiai pasiekiamas ir „Norwich“ klubo vadovybė tą puikiai supranta. Šiuo metu treneris jau turi darbą „Southampton“ komandoje, o „Alpių Kloppu“ pravardžiuojamu strategu domisi ir ką tik savojo trenerio atsikračiusi „Aston Villa“ ekipa. Nepaisant to, jo darbu „Šventųjų“ klube yra žavimasi ir tikimasi, kad esant galimybei būtų galima užvesti derybas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos