„Manchester City“ ėmėsi aktyvių veiksmų, siekiant iš „Nottingham Forest“ prisivilioti Elliotą Andersoną.
Žurnalistas Davidas Ornsteinas skelbia, kad „miestiečiai“ pateikė pirmąjį oficialų pasiūlymą už 23-ejų Anglijos rinktinės saugą.
Tiesa, šis „Man City“ pasiūlymas buvo atmestas.
Nepaisant to, neabejojama, kad E. Andersonas šią vasarą papildys būtent „Man City“ ekipą, nors jo paslaugomis itin domėjosi ir „Manchester United“.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Kas per kaina kosmosas😀
Kas per kaina kosmosas😀
Kas per kaina kosmosas😀
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą