Nukraujavęs "Man Utd" išvykoje nugalėjo "Burnley", C. Benteke nubaudė "Liverpool" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar dvejos 34-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko "Turf Moor" stadione, kur "Burnley" priėmė "Manchester United" futbolininkus. Traumų kamuojamas "raudonųjų velnių" klubas pasiekė pergalę rezultatu 2-0.

21-ąją minutę Anthony Martialis po tikslaus Anderio Herrera perdavimo išvedė svečius į priekį, o jau 39-ąją minutę pranašumą iki dviejų įvarčių padidino į startinę sudėtį grįžęs komandos kapitonas Wayne'as Rooney.

Antrajame kėlinyje šeimininkai nieko negalėjo pasiūlyti "Man Utd" ekipai, kuri užtikrintai užbaigė rungtynes. "Burnley" neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą.

"Man Utd" po pergalės prie ketvirtoje vietoje esančio "Manchester City" priartėjo iki taško.

Kitose rungtynėse "Liverpool" vėl gavo skaudžią pamoką nuo ilgą sezono laiką autsaiderio pozicijoje buvusio "Crystal Palace". Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 1-2 turėjo pripažinti Londono ekipos pranašumą.

24-ąją minutę Philippe Coutinho puikiu baudos smūgiu išvedė "raudonuosius" į priekį. Vis dėlto "Crystal Palace" dar iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo pasiekti išlyginamąjį įvartį - po puikaus Yohano Cabaye perdavimo pasižymėjo Christianas Benteke.

Tas pats C. Benteke 74-ąją minutę dar kartą nuginklavo Simoną Mignolet ir dubliu nubaudė savo buvusią komandą, kuri patyrė šeštąją pralaimėjimą šiame sezone.

"Liverpool" su 66 taškais lieka trečioje pozicijoje, tačiau už jų nugaros esantys Mančesterio klubai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau ir gali "raudonuosius" nustumti į penktąją vietą.

Tuo metu "Crystal Palace" bent laikinam padarė didelį šuolį į priekį - pakilo į 12-ąją vietą.

"Burnley" 0 - 2 "Man Utd"
21' [0 - 1] A. Martial
39' [0 - 2] W. Rooney

"Liverpool" 1 - 2 "Crystal Palace"
24' [1 - 0] P. Coutinho
43' [1 - 1] C. Benteke
74' [1 - 2] C. Benteke