Nukraujavęs „Newcastle“ pažemino „Tottenham“ © AFP nuotr.

„Newcastle“ komanda iš lėto įeina į formą, kuri jiems gali garantuoti Europos futbolą kitame sezone.

„Šarkos“ namuose 4:0 sutriuškino jau dėl Čempionų lygos kovojančius „Tottenham“ futbolininkus.

Rungtynes „pentinai“ pradėjo aktyviai, bet įvartis krito kitoje pusėje. Pirmiausiai pasižymėjo Alexanderis Isakas, vėliau įvartį pridėjo ir Anthony Gordonas. Abu kartus klydo svečių gynėjas Micky van de Venas.

51-ąją minutę rezultatą triuškinamu pavertė Alexanderis Isakas, kuris įtvirtino savo dublį. 87-ąją minutę tašką rungtynėse padėjo Fabianas Scharas.

Po šios pergalės „Newcastle“ pakilo į 6-ąją poziciją. „Tottenham“ nukrito į penktą.